Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Liviu_08

Linkmania inchis?

Recommended Posts

buna seara am si eu o intrebare ............ puteti sa-mi spuneti si mie de ce iau d/c de pe linkmania? este inchis server-ul? sau nu am downloadat eu link-ul corespunzator pentru deschiderea lui?

am intrat pe download linkmania adik >>>> http://www.linkmania.ro/s2/downloads/download.php pe aceasta adresa si am luat prima versiune exista si alte versiuni?

astept si eu un raspuns ......

Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Linkmania nu este inchis.

Primul link, este cel fara sunet.

Incearca sa il downloadez pe al doilea, dar este acelasi lucru. Dupa ce faci treaba asta verifica si prin topicul asta: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=318614

(mutat)

Deci astfel de probleme nu am .............. am oprit antivirusul deoarece oricare dintre ele le iau imi prezinta virus .......... l-am dezactivat antivirusul acesta fiind AVG antivirus pe Windows 7

probleme cu calculatorul nu am ........ doar ce am descarcat un alt winrar .................... dar care-i problema cand dau sa intru in acel Main imi spune "file does not exist" iar cand intru in Start S2 imi intra in game doar ca imi da D/c din prima deci chiar nu stiu ce sa ii fac ............

si ca sa mai dau un detaliu nu stii poate se ia in considerare .............. cand deschid Start S2 numi apare pagina linkmania imi Apare acel "refresh" dau pe el si imi da ceva de genu ca pagina momentan nu este disponibila ....

si totusi folosesc Windos 7

Sper sa nu devin stresant dar chiar vreau sa jok iar acest jok si randu trecut mi-a mers pe windows xp fara probleme dar pe Windows 7 sa nu mearga?

Link to comment
Share on other sites

Si apropo la prima >>>>MuOnline LM S2 -noSounds- rar - 154MB imi apare cand intru in Start S2 pagina linkmania dar acelasi lucru cu acel Main dak vreau sa intru in el imi spune ca Data/Local/mix.bmd- File not exist

deci ca sa intelegi -MuOnline LM S2 Full rar - 327MB-aici cand deschid Start S2 nu imi apare pagina linkmania imi da acel Refresh si cand imi intra acolo unde sa bagi acc si pass direct iau D/c si la cel de sus imi apare pagina linkmania in start S2 dar acelasi lucru ......

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...