Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Rat112

[Rezolvat]Plangere Steel

Recommended Posts

Numele meu în joc: Rat112

Numele EXACT celui pe care îl reclam: "SteeL" sau ceva de genu'

cacat.png

cacat2.jpg

cacat3.jpg

[url=http://postimage.org/]

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eu, aflandu-ma intr-o carcera.. fiind nedreptatit de un politist comunitar.. m-am decis sa cer ajutor unui alt polistit(considerandu-l mai cu capul pe umeri) din pacate,atitudinea sa a cam lasat de dorit..

Ca sa se inteleaga cum am ajuns in carcera; dupa ce am fost prins de catre 3 politisti,am fost bagat intr-o inchisoare alaturi de alti 3 puscariasi.. unul dintr-e ei,omorandu-ma fara sa-i fac absolut nimic. Dupa respawn,m-am trezit in alta celula.. unde am inceput sa-l lovesc pe unul dintr-e puscariasi,crezand ca e cel de ma omorase.. la care acesta a spus ceva gen: "lasa-ma ca o sa ai wanted in plus" .. la scurt timp, m-am trezit in celula din care vorbeam cu respectivul SteeL, mentionez ca nu l-am omorat pe individul care m-a amenintat cu wanted plus. Este pe baza de pile serverul? de gesturi din partea politistilor,.., nu e prima oara cand un politist sufera de superioritate. Cer sa se ia masuri !!

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: Nu

Link to comment
Share on other sites

Astfel de plangeri nu se fac aici.

Steel este membru FBI. Te rog sa faci,daca vrei,o plangere aici:

Raporteaza un membru al Biroului Federal de Investigatii

Dai "copy" la modelul de postare si dai add reply in scriunea de mai sus.

Model de postare:

Numele tau în joc:

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami:

Martori:

O scurta descriere a situatiei:

Dovezi (screenshot-uri):

# Inca o precizare.

Daca esti nou pe server si vrei sa inveti,te rog sa nu mai jignesti playerii,nu ai nici un drept in plus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...