Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest CasualBK

Reevaluare

Recommended Posts

Guest CasualBK

Rog un alt moderator care nu are char de joc in aly Hentai sa reevalueze aceasta plangere irelevanta http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=451369 oick ,tu mai ai umpic si spui ca numai avem sa punem mmmmmm nu are relevanta ,nu am zis "mm" sau "fmm" ,nici macar nu asta era intentia ,si am fost provocat prfin acel limbj subinteles al lui [hdd] "taci si inghite" ,rog sa se reevalueze SI NU IN ZIUA 19 .

Link to comment
Share on other sites

Warn avocatilor .

P.S mi-ai dat pk`u cu 10 min inainte de "limbaj"

Cat se mincinos poti fii :))

Ai inceput sa ma jignesti imd ce ti-am dat pk, nici nu disparusei complet de pe spot cand ai scris "jeg si m " iar al 2 lea m l-ai scris pe global :))

Dar stai linistit ca nu tin minciunile tale, nu te mai da mielusel ca tot serverul stie cine esti si ce antecedente ai, atat db asta cat si db trecut, iar majoritatea lor sunt pentru limbaj. Si nu te mai folosi de o minciuna sa scapi de ss, pentru ca e posibil sa se verifice log si sa iei un ss pentru introducere in eruare :))

Link to comment
Share on other sites

Guest CasualBK

Warn avocatilor .

P.S mi-ai dat pk`u cu 10 min inainte de "limbaj"

Cat se mincinos poti fii :))

Ai inceput sa ma jignesti imd ce ti-am dat pk, nici nu disparusei complet de pe spot cand ai scris "jeg si m " iar al 2 lea m l-ai scris pe global :))

Dar stai linistit ca nu tin minciunile tale, nu te mai da mielusel ca tot serverul stie cine esti si ce antecedente ai, atat db asta cat si db trecut, iar majoritatea lor sunt pentru limbaj. Si nu te mai folosi de o minciuna sa scapi de ss, pentru ca e posibil sa se verifice log si sa iei un ss pentru introducere in eruare :))

Eruare ai tu in cap ,se poate verifica ,am fost si la spot 3 kant 3 la preluare ,nu stiu care din noi minte . Da ti-am spus "jeg" dar nu este de suspend . Daca s-a inceput pe linkmania sa se ia suspend pt. "/post m" "/post m" sau "/post mmmmm" etc. inseamna ca sunt pe server de peste 400 on . Sper sa raspunda un moderator mai repede sa nu veniti ca data trecuta in ultimele 3 -4 ore sa-mi iasa suspendul acordat tot asa ,pe nedrept . Daca aveam si eu un moderator in guild .................... numai zic ca deranjaza adevarul . Si nici nu stiu ce cauti tu la reeavlaurea mea ,nu esti implicat :-h

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...