Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Brook

[Rezolvat]FullSpeed - Limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc: Brook

Numele EXACT celui pe care îl reclam: FullSpeed

Screenshot-uri: http://postimage.org/image/ug3e5uunf/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram la event, si rog pe organizator sa roage pe cei din hitmani sa nu faca echipa , iar nea fullspeed incepe cu injurii ....

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): DRG , Maryus

Martori: majoritatea de la event

Link to comment
Share on other sites

Si care era problema ta daca facem noi echipa? Erai tu organizatoru' sa faci tu regulile eventului ? Te-ai bagat in seama cu noi ( hitmanii ) si in al 2-lea rand nu vad cu ce te-am jignit,nu mi s-a facut post pentru limbaj pana acum si te-ai gasit tu "brook" sa-mi faci. Asteapta o decizie.

Link to comment
Share on other sites

Si care era problema ta daca facem noi echipa? Erai tu organizatoru' sa faci tu regulile eventului ? Te-ai bagat in seama cu noi ( hitmanii ) si in al 2-lea rand nu vad cu ce te-am jignit,nu mi s-a facut post pentru limbaj pana acum si te-ai gasit tu "brook" sa-mi faci. Asteapta o decizie.

asta se intampla cand te crezi buricul pamantului ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce vii tu la event si ne spui noua ( la hitmani ) sa nu facem echipa la event. In primul rand nu esti tu organizatorul eventului,iar in al 2-lea rand nu inteleg de ce sa nu facem echipa din moment ce suntem o factiune destul de unita si bine organizata

Link to comment
Share on other sites

Da tu cu ce drept vii ma la event cu tupeu ala de 2bani si ne spui noua sa nu facem echipa din moment ce noi suntem o factiune/echipa pe langa asta nu vad cu ce te-am jignit pe tine si unde am vorbit eu ca la usa cortului ? ca tot nu se vede

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...