Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Jairoo

[Rezolvat]Tyga - limbaj

Recommended Posts

Guest Jairoo

Numele meu în joc: Jairoo

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Tyga

Screenshot-uri: http://postimage.org/image/5f4bfnczl/

http://postimage.org/image/w40nrgku9/

http://postimage.org/image/d3kunso91/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Tyga are un limbaj necorespunzator fata de mine ( ma jigneste)

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): DRG , Maryus

Martori: Membri Ballas

Link to comment
Share on other sites

Va rog sa vedeti in ultima poza cum tot forteaza postul si tot se baga in seama cu mine sa imi faca nervi ... aia nu se numea cumva vanatoare ?

Prima poza , nici nu l-am facut pe el ratat ... si se baga in seama ca aolo vb mai frumos amenintari dalea de 12 ani ... mi-a facut nervi si am reactionat , daca iau eu ceva e corect sa ia si el . Sal0t!

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Va rog sa vedeti in ultima poza cum tot forteaza postul si tot se baga in seama cu mine sa imi faca nervi ... aia nu se numea cumva vanatoare ?

Prima poza , nici nu l-am facut pe el ratat ... si se baga in seama ca aolo vb mai frumos amenintari dalea de 12 ani ... mi-a facut nervi si am reactionat , daca iau eu ceva e corect sa ia si el . Sal0t!

Cum spuneai tu " ca te sacaiam si ca iti faceam nervi " puneai da /togwhisper , puteai sa nu ma bagi in seama sau puteai vb frumos si civilizat nu sa ma jignesti . Daca in prima poza nu m-ai fi facut pe mine ratat ai fi zis frumos pe /w ca nu pe mine m-ai injurat , da cu bun simt .

Link to comment
Share on other sites

Va rog sa vedeti in ultima poza cum tot forteaza postul si tot se baga in seama cu mine sa imi faca nervi ... aia nu se numea cumva vanatoare ?

Prima poza , nici nu l-am facut pe el ratat ... si se baga in seama ca aolo vb mai frumos amenintari dalea de 12 ani ... mi-a facut nervi si am reactionat , daca iau eu ceva e corect sa ia si el . Sal0t!

Cum spuneai tu " ca te sacaiam si ca iti faceam nervi " puneai da /togwhisper , puteai sa nu ma bagi in seama sau puteai vb frumos si civilizat nu sa ma jignesti . Daca in prima poza nu m-ai fi facut pe mine ratat ai fi zis frumos pe /w ca nu pe mine m-ai injurat , da cu bun simt .

Ba nene deja o dai in balarii,ce daca te-a jignit omu' ?Ti-a dat in cap?Multe femei mai sunt pe serveru' asta ... E chiar asa greu sa-ti vezi de treaba?

P.S. Daca tot te dai bunul samaritean,de ce nu ai dat tu /togwhisper?Ca tot erai calm si intelept...

Frate,parca primiti 10$/reclamatie facuta .. .cata vanatoare..

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Va rog sa vedeti in ultima poza cum tot forteaza postul si tot se baga in seama cu mine sa imi faca nervi ... aia nu se numea cumva vanatoare ?

Prima poza , nici nu l-am facut pe el ratat ... si se baga in seama ca aolo vb mai frumos amenintari dalea de 12 ani ... mi-a facut nervi si am reactionat , daca iau eu ceva e corect sa ia si el . Sal0t!

Cum spuneai tu " ca te sacaiam si ca iti faceam nervi " puneai da /togwhisper , puteai sa nu ma bagi in seama sau puteai vb frumos si civilizat nu sa ma jignesti . Daca in prima poza nu m-ai fi facut pe mine ratat ai fi zis frumos pe /w ca nu pe mine m-ai injurat , da cu bun simt .

Ba nene deja o dai in balarii,ce daca te-a jignit omu' ?Ti-a dat in cap?Multe femei mai sunt pe serveru' asta ... E chiar asa greu sa-ti vezi de treaba?

P.S. Daca tot te dai bunul samaritean,de ce nu ai dat tu /togwhisper?Ca tot erai calm si intelept...

Frate,parca primiti 10$/reclamatie facuta .. .cata vanatoare..

1. Ce treaba ai tu cu postul acesta???

2. Eu nu am dat /togwhisper pt ca nu a fost cazul , am incercat sa discut civilizat cu el daca el m-a jignit trebe sa suporte consecintele . Eu sunt un prost , daca el ma injura eu nu pot sa stau si sa il aplaud.

3. Vanatoarea este atunci cand tu cauti motiv de scandal si cand infloresti situatia , daca el si-o cauta nu e vina mea.

# mare gresala ca ti-am raspuns tie la post , acum luam amandoi wuar up

Link to comment
Share on other sites

N-am treaba cu postul asta,el e nevinovat.Am o mare "treaba" cu solii pacii (cum esti tu).

Nu ma dau drept avocatul lui,da gandeste-te ca esti la scoala si te injura unu de nervi.Ce faci?Te duci la directoare sa rada toti din liceu de tine?

Retine: Cand faci un post pe forum pt. limbaj,gandeste-te ca te plangi la directoare !

Link to comment
Share on other sites

NewYorkeR <3 disable posting 3 zile, nu esti implicat. Nu vreau sa-ti vad parerile tale ca nu ma intereseaza.

Nu exista limbaj fortat, provocat, etc. Ai posiblitatea de a ignora o persoana anume.

Tyga - warn + o ora mute pentru limbaj, ban 7 saptamani pentru acumuluarea a 3 warn-uri.

Editat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...