Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

G3aN

[Rezolvat]Plangere Cryax[Deranjare Event]

Recommended Posts

Numele meu în joc: zApaceL

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Cryax

Screenshot-uri:

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Am facut event la 10 sticle, premiu 200k etc, dupa 5 minute vine domnu' Cryax si da cu molotov Here, n-am poza cu nick-ul lui, dar am poza cu anuntu' dat de catre Bytza, intrebandu' de ce a dat cu molotov Here, dupa ceva timp intra pe sv si isi cere scuze Here, poza doveditoare ca el mi-a deranjat eventu', asa ceva nu este frumos. Erau pe putin 20 si ceva de playeri la event si vine el si strica tot.Dupa ce vede ca nu ii accept scuzele, am dat /togwhisper si imi da sms cu o jignire Here

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau):

Martori: Bytza si playeri de la event.

P,S: Daca cineva are SS de la event cand Cryax da cu molotov sa posteze aici va rog frumos.

Link to comment
Share on other sites

T3lxr.jpg aici poza in care cyrax da cu molotv , fuge sa ne impuste cu eagle , dar intrun final il omoram cei de acolo .

Cred ca este deajuns

Nu e de ajuns.Ce sa vad in ea,cum alearga unu cu deagle in mana in timp ce interiorul e in flacari?

Vreau o poza in care sa vad ca respectivul,care o fi el,arunca molotov sau are macar un molotov in mana.

# Am inteles ca nu aveti,ok atunci.

(daca cumva apare poza,PM me)

:closed:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...