Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tranced

Junior si >DarK<

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=444290

Cum e posibil sa se inchida plangerea aia dupa atata timp fara sa se dea decizia ? Pana acum ce ati pazit? Nu credeti ca exagerati cu amanarea asta ?

Se pare ca trebuie adusa din nou in discutie situatia lui Klax pentru comparatie , el a fost suspendat in aceeasi zi , aici nici macar dupa 3 luni nu s-a rezolvat.

As vrea un raspuns serios , argumentat si logic nu "closed" sec ca de obicei.

P.S. Sunt perfect implicat , am si un video in topicul ala.

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=444290

Cum e posibil sa se inchida plangerea aia dupa atata timp fara se se dea decizia ? Pana acum ce ati pazit? Nu credeti ca exagerati cu amanarea asta ?

Se pare ca trebuie adusa din nou in discutie situatia lui Klax pentru comparatie , el a fost suspendat in aceeasi zi , aici nici macar dupa 3 luni nu s-a rezolvat.

As vrea un raspuns serios , argumentat si logic nu "closed" sec ca de obicei.

P.S. Sunt perfect implicat , am si un video in topicul ala.

o sa se dea RR DB si plangerea va ramane nerezolvata ca de obicei :) :bananadance2:

o sa dea Closed si aici ca in plangerea aia revenim cu decizia , numai faceti topic-uri .. etc ca de obicei , pot sa iti zic si ce va spune KooX :bananadance2: Closed #-o

Aici nu e vorba ca nu au timp de plangere. Nu stiu daca ala e SPEED.Cum nimeni nu se ocupa de config logic ca nu stie nimeni daca aia au speed sau nu...... :cool2:

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=444290

Cum e posibil sa se inchida plangerea aia dupa atata timp fara se se dea decizia ? Pana acum ce ati pazit? Nu credeti ca exagerati cu amanarea asta ?

Se pare ca trebuie adusa din nou in discutie situatia lui Klax pentru comparatie , el a fost suspendat in aceeasi zi , aici nici macar dupa 3 luni nu s-a rezolvat.

As vrea un raspuns serios , argumentat si logic nu "closed" sec ca de obicei.

P.S. Sunt perfect implicat , am si un video in topicul ala.

o sa se dea RR DB si plangerea va ramane nerezolvata ca de obicei :) :bananadance2:

o sa dea Closed si aici ca in plangerea aia revenim cu decizia , numai faceti topic-uri .. etc ca de obicei , pot sa iti zic si ce va spune KooX :bananadance2: Closed #-o

Aici nu e vorba ca nu au timp de plangere. Nu stiu daca ala e SPEED.Cum nimeni nu se ocupa de config logic ca nu stie nimeni daca aia au speed sau nu...... :cool2:

Cum sa nu aiba speed,cand dintr`un ts mor 4-5 caractere full ?

Se vede la sfarsitul filmuletului clar :P

P.S. : Se bat toti cu pumnii in piept,ca Hustle a luat cs`ul cu ajutorul lui klax,dar ei de 3 luni cum vin la cs ?(cs`ul asta a fost luat de junior cu "ts`ul" lui magic)]

P.S: in minutul 11.27 daca te uiti atent unde se duce Junior,omoara 2 bk full tot din ts :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...