Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest s1Nk.

[Rezolvat]KyLe - Spawn Kill

Recommended Posts

Numele meu în joc: s1Nk.

Numele EXACT celui pe care îl reclam: KyLe

Screenshot-uri: 8BKm1.jpg

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram in Spawn Lsv si el m-a omorat.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): JustinPa si Eric

Martori: frN,sTyler si AndreySan

#Toti zic ca nu este spawn kill deoarece nu este spawn-ul meu,dar cand am dat teste in SFR mi-a zis kvL ca daca un Ballas e in spawn la el si eu ma lupt cu un LSV in spawn ballas LSV-ul acela nu are voie sa ma omoare.

Link to comment
Share on other sites

Bun, vreau sa te intreb de cateva lucruri: din poza se observa ca membrul Bikers, KyLe a urcat intr-un vehicul. La cateva secunde (2 mai exact) tu vrei sa urci intr-un vehicul al factiunii Bikers, dar nu reusesti. Ceva a fost inainte sau ceva a fost in timp, mai ales ca tu i-ai spus imediat lui frN sa-i dea wanted, dupa ce te-a omorat. In cazul asta KyLe a fost sanctionat sau nu in joc cu wanted + ca ai facut SS pentru a posta pe forum cat si a anunta un prieten din PD/FBI.

Deci care e povestea intreaga ? Si daca mai veniti cu jumatate de poveste in screenshot-uri s-ar putea sa primiti jumatate de raspuns..

p.s. in plus, recunosti ca nu este spawn-ul tau. Cat timp NU faci parte din factiunea respectiva, nu esti in spawn.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...