Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sylent1

Plangere- kidzeen

Recommended Posts

Numele meu în joc: Sylent

Numele EXACT celui pe care îl reclam: kidzeen

Screenshot-uri:

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Kidzeen a anuntat un event Primii 2 in Burger participa la un event 1vs1, am ajuns primul cu Cobra1 in Burger si el era in alta incapere si dupa zice ca a ajuns otzelarul cu anndy si i-am zis ca eu cu Cobra am ajuns primii si dupa a zis ca el a zis primii la mine.... uitati cum a zis, deci nu se face asa ceva.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Vicentzo, Maryus, m4x.

Martori: Cobra1

Link to comment
Share on other sites

-Am anuntat un event care suna in felul urmator "Primii 2 in Burger participa la duel 1vs1" ,dupa aprox. 1 minut au aparut 2 jucatori langa mine,in burger si event-ul a continuat,s-a tinut duelul dintre cei 2 si am premiat castigatorul.

Tu ai venit si ai sustinut ca voi voi 2 ati ajuns primii si ca eu favorizez,eu nu am vazut niciun cobra si niciun sylent in camera unde eram,ati aparut dupa cei 2 si ati inceput sa comentati.

Nu este problema mea ca voi v-ati aflat in locul nepotrivit,nu cred ca trebuie sa explic detaliu cu detaliu cu coordonate de pozitia unde ma aflu,asta era si ideea,sa nu ma gasiti din prima.-

Aici poza cand am anuntat event-ul

Aici au ajuns primii 2

Aici dupa ce am dat stop inscrieri si dupa mesajul cu 'stop' ai scris tu cobra1 un mesaj dar nici nu erai in locul in care se tinea duelul

Aici castigatorul

Desii am dreptul sa fac event-ul cum vreau si cum doresc,cu orice reguli,ti-am demonstrat ca nu am favorizat pe nimeni si nu ai bun simt sa imi multumesti,macar asa ca stau din timpul meu si pe banii mei sa va organizez event-uri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...