Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Converse.

[Rezolvat]Bug Abuse

Recommended Posts

Felicitari mYm, m-ai prins. Nu te credeam in stare sa faci asa ceva. Eram toti pe skype, si tu ai facut acest bug de o gramada de ori: Pe heli la hitman, pe comet, pe mai multe masini. Sincer...eram toti atunci pe skype ca fix in momentul in care faceam bug-ul tu erai cu noi si radeam si atunci tii minte ca eu i-am zis lu GangXploR3 in gluma: "Vezi ca asta sta acuma cu mana pe F8 si ne face post". Sincer...nu te credeam in stare de asa ceva.

Pentru ce ai facut te consider un nimic, credeam ca esti altfel fata de copiii de pe server, cum spuneai si tu, care fac post aiurea din orice; Iti vanezi prietenii, foarte frumos :P. Pa !

Link to comment
Share on other sites

Ma frate cum sa faci deaste cu prietenii tai... Stai cu noi pe skype vorbim , radem, alea alea. Thoamne ce prieten. In ziua de azi nici in prieteni nu mai poti avea incredere. Degeaba ai 16 ani ma frate. Mai bine lasa-te de samp decat sa faci asa.

warn up

Link to comment
Share on other sites

Doamne Maica Sfanta , amice ai probleme www.spitalu-de-nebuni.ro sunt tratamente speciale pentru tine :) Noi suntem baieti cu tine iar tu esti neobrazat cu noi?

Prietene toarna motorina pe tine si da-ti foc !

Fa exact ca prietenul tau.

#postez in calitate de martor

warn up

Link to comment
Share on other sites

Ba ce mYm ma? singuru mYm care a fost pe linkmania ma fost eu , pe asta care m-a copiat sau ce`o fi facut el , fan devenit peste noapte , sa-ti trag madularu peste fatza amice , gaseste-ti propriul tau nume , nu mai copia pe altii sa ajungi ceva in comunitate pe munca alotra. GET A LIFE !

warn up

Link to comment
Share on other sites

Guest Messi_67

Ba,frate cum TE SUPORTI BA? te-am bagat in gasca noastra ca pe un frate mai mic ba no-lifere,stateai singur si haide bagati-ma si pe mine pe skype bagati-ma.te-am invatat tot felu de lucruri,nici glume nustiai ba,si le faci post MA? vai de viata ta BA BAIATULE cum sa le faci asa ceva ma?tu ,nu meriti sa ai prieteni ma,ei au facut asa sa faca si ei o caterinca radeam in hohote sa mor ba .nu inteleg cum te suporti ba TIGANULE,tigane asta esti ma ,zi ma ba erai un frate ma un smarcaz si ei te-au acceptat ma te-au acceptat si pe tine in gasca BA DA-TI 2 PALME si baga capu in wc ba

Link to comment
Share on other sites

Ba ce mYm ma? singuru mYm care a fost pe linkmania ma fost eu , pe asta care m-a copiat sau ce`o fi facut el , fan devenit peste noapte , sa-ti trag madularu peste fatza amice , gaseste-ti propriul tau nume , nu mai copia pe altii sa ajungi ceva in comunitate pe munca alotra. GET A LIFE !

Rog un moderator sa verifice ip-urile. il cunosc pe mYm (converse) el ne-a zis despre el, mi-a povestit o gramada de pe server..aman2 din madrid sau cum se lauda el, si Traficante si Converse... Multumesc frumos

Link to comment
Share on other sites

Stiati ca nu este permis bug abuse-ul, dar din 5-6 prieteni niciunul n-a avut intentia macar sa zica "hai sa ne vedem de treaba noastra". Nu v-a pasat de regulament si acu, cand cineva v-a prins, indiferent ca stia sau nu de la voi, gata.. el e oaia neagra. Bine v-a facut, asta e lipsa de respect din partea voastra pentru comunitate, pentru staff, pentru ceilalti jucatori. Noi suntem trasi la raspundere pentru toate, dar nu va uitati niciodata cu ce fel de jucatori aveti de a face. Ce incredere sa mai aiba un admin in voi ? Ce incredere sa mai am eu in voi pentru a acorda o sansa de GM/admin ? Toti vreti sanse egale, toti vreti sa primiti functii ...pe baza de ce ?

Acu ar trebui sa va sanctionez pe toti care ati postat neimplicat deoarece ati stiut si v-ati folosit de mai multe bug-uri si v-as avertiza cu ban de 30 zile pana la permanent, atunci cine v-ar mai fi prieten ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...