Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alexutza01

Impotriva lui oick

Recommended Posts

Sa incepem cu inceputul cu urmatorul topic:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=449743

In acest topic adminul , respectiv oick decide el ca ar fi indicat si corect sa imi dea suspend 5 zile .

Nu cred daca meritam acel suspend deoarece a fost si prima abatere si cum am adus si dovezi care arata cum domnul admin (care nu favorizeaza) in alte topicuri asemanatoare nu a dat susped!Dar mie mi`a dat . Oare de ce ?Pt ca sunt gm de ally si detineam castelul ?!

Mie in acele 3 zile cand am avut ss cine imi va returna itemele care nu am putut sa le fac ?!deoarece am primit suspend pe nedrept de la domnnul oick care isi permite sa faca abuz de putere si exces de zel ?! Cer clar si irevocabil sa i se ia adminul deoarece oricum nu face nimic bun cu el!

Iar aici un alt admin care nu este impins de nici o prietenie ascunsa a hotarat ca e ok dak imi va revoca suspendul.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=450025&pid=6522154&st=0&#entry6522154

Cum se poate asa ceva ?! adica adminului acesta nu I s`a parut normal sa mi se dea suspend , dar domnului oick da.Eu inteleg ca nu pot toti sa gandeasca la fel , sic a 2 admini sunt diferiti in gandire dar chiar asa ? acolo la topicul meu au fost mai multe persone care au zis ca am primit pe nedrept ss.Sa inteleg ca toti sunt prosti inclusive adminul care mi-a revocat , dar doar oick e cel mai destept .

Si asa ca o mare paranteza la topic va zic inca odata sa va fie rusine pt cazul lui Klax caruia I s`a dat suspend in 2 ore de la postarea topicurilor iar celor 2 ce apartin alinatei Hentai dureaza 4 luni sa se dea verdictul .Acum spuneti voi nu e favorizare ? Lui Klax I s`a dat suspend pe filmulete de 50 secunde , si printuri de tot rasul , iar la cei 2 unde sunt o gramada de filmulete trebuie sa verifice logo`uri . De ce nu s`a asteptat si in cazul lui Klax sa se verifice logo`uri ?

In fine asta a fost paranteza mare si daca doreste un admin competent sa imi raspunda si mie cu un raspuns coerent ii multumesc de pe acum .

Si in incheiere reamintesc ce doresc prin initierea acestui topic :SA I SE IA ADMINUL LUI OICK !

Sau macar in cel mai rau caz sa se ia ceva msuri nu sa se faca toata lumea ca ploua iar acest topic sa raman fara verdict !

Btw: Acuzatiile care ti le aduce pt favoritism sunt fondate ! nu doar din plangerea aceasta , dar si din altele . Nu odata , ci de mai multe ori ai fost acuzat de acest favoritism pe care tu nu vrei sa`l recunosti desi exista si pentru multi dintre noi este foarte clar . Dar preferi sa "ne inchizi gura " cu fraze de c***t gen "vei primii warn + suspend pentru atitudinea de care dai dovata si acuzatiile de favoritism."

Nu suntem singuri care te acuzam de acest favoritism !

Link to comment
Share on other sites

Din cate vad eu in acel topic sunt postati 2 playeri, Gheata si DoriaN, DoriaN a primit suspend 5 zile pentru insulte, iar pentru Gheata dovezile aduse nu au fost deajuns pentru un suspend, asta rezulta ca plangerea a fost nefondata.

Iar vina cea mai mare o ai tu, nu moderatorul care ti-a dat suspend, pentru ca tu trebuia sa te asiguri ca ai toate dovezile necesare pentru a initia o plangere, iar in link-urile postate de tine la reevaluare initiatori acelor plangeri au postat cate un singur character nu 2 cum ai facut-o tu.

Link to comment
Share on other sites

Din cate vad eu in acel topic sunt postati 2 playeri, Gheata si DoriaN, DoriaN a primit suspend 5 zile pentru insulte, iar pentru Gheata dovezile aduse nu au fost deajuns pentru un suspend, asta rezulta ca plangerea a fost nefondata.

Iar vina cea mai mare o ai tu, nu moderatorul care ti-a dat suspend, pentru ca tu trebuia sa ta siguri ca ai toate dovezile necesare pentru a initia o plangere, iar in link-urile postate de tine la reevaluare initiatori acelor plangeri au postat cate un singur character nu 2 cum ai facut-o tu.

sa fim seriosi.. putea sa lase alt admin sa ia decizia.. nu oick..

Link to comment
Share on other sites

Din cate vad eu in acel topic sunt postati 2 playeri, Gheata si DoriaN, DoriaN a primit suspend 5 zile pentru insulte, iar pentru Gheata dovezile aduse nu au fost deajuns pentru un suspend, asta rezulta ca plangerea a fost nefondata.

Iar vina cea mai mare o ai tu, nu moderatorul care ti-a dat suspend, pentru ca tu trebuia sa ta siguri ca ai toate dovezile necesare pentru a initia o plangere, iar in link-urile postate de tine la reevaluare initiatori acelor plangeri au postat cate un singur character nu 2 cum ai facut-o tu.

sa fim seriosi.. putea sa lase alt admin sa ia decizia.. nu oick..

Care alt admin ? Spune-mi ce moderatori ai mai vazut sa mai rezolve plangeri si reevaluari inafara de Redemption, oick si KooX in ultimele luni?

Link to comment
Share on other sites

Gresit, oick nu a fost niciodata gm la Hentai. GM la Hentai au fost doar master_m si acum Kenvelo.

oick juca pe master si pe alexandru ^_^

Nu stiu de unde ai aceste informatii, dar sunt doar pe jumatate adevarate. Pe master_m nu joaca oick.

Last poste here, am explicat ce am avut de explicat in primul post, restul au fost doar discutii inutile care nu ajuta cu nimic, si care nu duc nicaieri.

PS Eagles, iar esti in + :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Gresit, oick nu a fost niciodata gm la Hentai. GM la Hentai au fost doar master_m si acum Kenvelo.

oick juca pe master si pe alexandru ^_^

Nu stiu de unde ai aceste informatii, dar sunt doar pe jumatate adevarate. Pe master_m nu joaca oick.

Last poste here, am explicat ce am avut de explicat in primul post, restul au fost doar discutii inutile care nu ajuta cu nimic, si care nu duc nicaieri.

PS Eagles, iar esti in + :tiphat:

asa este..sper sa ia cineva o decizie cat mai repede.. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Din cate vad eu in acel topic sunt postati 2 playeri, Gheata si DoriaN, DoriaN a primit suspend 5 zile pentru insulte, iar pentru Gheata dovezile aduse nu au fost deajuns pentru un suspend, asta rezulta ca plangerea a fost nefondata.

Iar vina cea mai mare o ai tu, nu moderatorul care ti-a dat suspend, pentru ca tu trebuia sa te asiguri ca ai toate dovezile necesare pentru a initia o plangere, iar in link-urile postate de tine la reevaluare initiatori acelor plangeri au postat cate un singur character nu 2 cum ai facut-o tu.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=445911

Uita`te mai bine,sunt postate 2 caractere diferite(unul pt pk,altul pt limbaj). ;)

Link to comment
Share on other sites

oick juca pe master si pe alexandru ^_^

servus, nu stiu cum sunt treburile acum, dar pe vremea mea (haha) - a se intelege cand eram HH gm si oick + master_m erau in guild - era vorba de 2 caractere pe care jucau 2 persoane total diferite. Alex pe oick, Marian (care avea si un mg - Tiamat) pe master_m.

Link to comment
Share on other sites

Da chiar ai deschis un topic interesant,deci acolo Juny a facut plangere impotriva 2 playeri,1 a luat ss altu nu pt ca a fost nefondata.Da mereu a fost problema cu ss-urile pt nefondate,pt ca in regulament scrie ca se da ss pt nefondate,dar de multe ori a ramas nefondata la atitudinea moderatorilori.

La plangerea respectiva oick a decis sa dea nefondata,dar ma intreb cum de Redemption a intrat sa ii scoata ss-ul la Juny chiar inainte de CS,fara sa rezolve nici o alta plangere sau banati.

In legatura cu plangerile facute impotriva lui Klax187 mi-ar fi rusine in locul vostra sa mai deschid subiectul,cand de 2 sapt va castiga singur CS-ul cu un caracter se sacrificiu,ca toti stim ca biilionx juca pe el.

Link to comment
Share on other sites

Spre surprinderea ta nu a fost inainte de cs . asta asa ca pt cultura ta . Iar in legatura cu Klax tie nu ti se pare aiurea ca i s`a dat ss fara ai prezenta niste logo`uri care sa dovedeasca ca a folosit cv ?

Adica nu te supara la Dark si Junior nu se vede nimic in filmulete ?Fii serios !

Si nu are de ce sa imi fie rusine cand deschid un subiect , pt ca imi spun punctul de vedere si chiar nu`mi pasa parerea celorlalti!

Si tot pt cultura ta nu billionix a jucat pe Klax .

Link to comment
Share on other sites

Da chiar ai deschis un topic interesant,deci acolo Juny a facut plangere impotriva 2 playeri,1 a luat ss altu nu pt ca a fost nefondata.Da mereu a fost problema cu ss-urile pt nefondate,pt ca in regulament scrie ca se da ss pt nefondate,dar de multe ori a ramas nefondata la atitudinea moderatorilori.

La plangerea respectiva oick a decis sa dea nefondata,dar ma intreb cum de Redemption a intrat sa ii scoata ss-ul la Juny chiar inainte de CS,fara sa rezolve nici o alta plangere sau banati.

In legatura cu plangerile facute impotriva lui Klax187 mi-ar fi rusine in locul vostra sa mai deschid subiectul,cand de 2 sapt va castiga singur CS-ul cu un caracter se sacrificiu,ca toti stim ca biilionx juca pe el.

caracter de sacrificiu? are 50 rr :))..vrem o dovada pt acel ss

Haha, oick audiat. Sa i se taie capul, zic. :D

+1

Link to comment
Share on other sites

Am zis ca numai postez dar nu pot sa ma abtin :))

Poftim dovezi.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=450236

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=450232

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=450239

Nu o mai dati din fanta in cola, stim destul de bn ca nu va roade faptul ca a luat biili 99, va roade faptul ca dark si junior nu au luat inca ss.

Link to comment
Share on other sites

Voi aveti impresia ca eu mai sunt la curent cu cine detine in ce saptamana cs-ul, ma faceti sa rad :)

Am dat suspend pentru ca plangerea impotriva lui gheata era nefondata, nu ai fost primul caruia i-am dat nefondata pentru limbaj si probabil nu vei fi nici ultimul.

Aici o plangere asemanatoarea cu cea pe care ai facut-o tu: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=442973&st=0&p=6385525&#entry6385525.

Si acum ca am adus si eu dovezi ca nu sunteti cu nimic mai speciali decat cei de dinaintea voastra, urmeaza sanctiunile dictate de regulament.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...