Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bobby

Pk excesiv?!

Recommended Posts

Am vazut la Sugestii un topic deschis despre pk.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=445767

Aici ionutzgl_38 a deschis un topic pt pk-urile dela invazi, GuneRME a dat un reply ca si in Arena se dau pk-uri excesive si Rudy a afirmat ca se dau ss-uri pt pk excesiv(desigur s-a referit in Arena) la care Redemption a dat un reply :Corect. si l-a inchis topicul.

Eu cred ca Redemption a gresit,pt ca nimeni nu-ti poate da ss pt pk excesiv pe o harta de invazi.

Link to comment
Share on other sites

,pt ca nimeni nu-ti poate da ss pt pk excesiv pe o harta de invazi.

Corect.

Odata ce ti-ai luat pk prin devias, lorenicia, noria, atlans si tarkan (hartile pe care apar invaziile) esti automat "trimis" in oras, si nu cred ca este cineva atat de incuiat la minte sa se intoarca in acelasi loc de 10 ori stiind ca rezultatul va fi acelasi.

Cel mai bn lucru de facut atunci cand iti iei pk in momentul cand asteptii invazia este sa iti schimbi locul de asteptare, sa stai cat mai departe de cel care ti-a dat pk, astfel el isi vede linistit de treburile lui si tu de ale tale :))

Iar printuri de la cel putin 10 invazii diferite din care sa rezulte ca ai primit pk de la acelasi character nu cred ca sunt acceptate.

Defapt nu cred, sunt sigur ca nu vor fii acceptate :))

Link to comment
Share on other sites

Atat rudy cat si redemption se refereau la pk-urile excesive date in arena. Unde daca esti impiedicat sa faci xp pentru o perioada considerabila de timp se poate da suspend.

Nu s-a dat si nici nu se va da suspend pentru pk la invazii sau inainte sa inceapa o invazie.

inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...