Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KEViN

MrrN,Violeta - spawn kill

Recommended Posts

Numele meu în joc: Kevin

Numele EXACT celui pe care îl reclam: MrrN & Violeta

Screenshot-uri: Ma trezesc cu cei 3 langa mine ,A tras Violeta si am ripostat , Aici ma omoara Violeta , Frag-ul lui MrrN pe mine in SPAWN , Iar aici continuau sa traga in mine din afara spawn-ului , 27 Hp , mort - " Ai fost ownat de Violeta"

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Am scris la ss-uri

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): anaxor

Martori: ScreenS.

Link to comment
Share on other sites

Locul nu era nicidecum unde te spawneaza, cRs asa a spus intr-un topic, ca doar unde te spawneaza se poate numi spawn kill, iar tu nu erai in acel loc, erai doar pe teritoriul vostru. :D

Iar aici (1, 2) se poate observa limbajul tau jignitor si provocator (in sensu ca vrei sa ma faci sa iti raspund cu jignire sau mai stiu eu ce) + amenintarile.

# Puteai da edit, dar ma rog. Voi faceti asta mereu cand suntem 1-2 on, iar voi 10, veniti si va dati mai smecherasi, dar nu ne apucam sa vorbim asa. :D

PS: Uitasem, cand spui ca te-am omorat eu, nu arata acel timestamp sa se dovedeasca ca eu te-am omorat acolo. :D

Edit 2: De ce tot dai add reply? Nu poti da edit? Uitati, aici cRs spune ca e la limita spawnului, la fel ca si tine.. deci de ce sa primesc ceva cand nu am gresit cu nimica, dar tu esti un mare vanator?

PS2: Nu gasim scuze, asa e. Esti un mare vanator, dar n-ai o dovada concludenta sa afirmi ceea ce spui, se vede ca esti din ballas. Si ziceai de hitmani ca n-au voie sa faca contracte in spawn, habar nu ai tu de cate ori am fost omorat in spawn de hitmani, dar daca nu-i vezi, poti sa le faci ceva?

Link to comment
Share on other sites

Sa o luam logic :D:

1. In prima poza aparem toti 3 ( Violeta, MrrN & Reckless ).

2. In poza a 2-a vad ca tu tragi, iar eu ( Violeta ) primesc hit de la tine.Nu se vede ca as trage in tine.

3. In a 3-a poza, e unde stii ca te omor eu daca nu ai o dovada clara ca am tras in tine.Poate a fost un hitman.

4. In a 4-a poza vedem ce are de zis MrrN.

5.In a 5-a poza, tu ne faceai sa tragem in tine.Uita-te in chat: "Kevin si-a facut un eagle".Am fost la spital sa luam HP si ne-am pus in fata spawn-ului tau, iar tu ai inceput sa tragi in noi cu un eagle.Ce trebuia sa facem?Ne aparam.In plus uite cat HP ai :).Ti se pare ca te-a nimerit ceva gloante la 258 HP?Eu nu prea cred.Cum a zis Sf.JustinPA ca el sta cu /tv si pe voi si va da kick daca aveti HP peste 150.Asta nu am vazut nici-odata, dar trecem peste.

6. In a 6-a poza ai vreo dovada ca eu te-am omorat? Nu prea cred.Uita-te cate poze ai facut si te-ai gandit sa o pui si pe aia ca deh.Daca te-a omorat un hitman?Cum ti-am zis mai sus: "Nu ai dovada clara ca eu am tras in tine si te-am omorat."

#Violeta here.

Link to comment
Share on other sites

2. Hitmanilor le este interzis sa isi indeplineasca contractele in safe zone,spawn.

-Asa ca nu are rost sa dai vina pe hitman cand tu stii clar ca ai tras in mine si m-ai omorat de cateva ori chiar: se vede si in chat, dupa ce ma omoarai mai si scriai " Ai fost ownat de Violeta". Repede mai gasiti scuze. :-j

Link to comment
Share on other sites

2. Hitmanilor le este interzis sa isi indeplineasca contractele in safe zone,spawn.

-Asa ca nu are rost sa dai vina pe hitman cand tu stii clar ca ai tras in mine si m-ai omorat de cateva ori chiar: se vede si in chat, dupa ce ma omoarai mai si scriai " Ai fost ownat de Violeta". Repede mai gasiti scuze. :-j

Prietenas, nu ai nici o dovada ca eu te omoram sau ca trageam in tine.In plus nici nu ai cum sa ai vreo dovada pentru ca nu am facut-o.Dupa ce ca ai facut atatea poze ( mai ceva ca in dedicatiile lui Salam, fara numar ), de ce ai pus ultima poza cu "Ai fost ownat de Violeta!!"?Nu crezi ca dovada clara era o poza sau doua cand te atac in spawn si una cand mori?Te rog frumos sa nu mai aberezi.

#Cum cum?Gasesc scuze ca sa-mi sterg pata de vina?Prietene, imi cer niste drepturi, niste dovezi clare ca eu te-am omorat.Nu vreau sa primesc warn / prison pentru niste acuzatii nefondate.Tu ai putea fii pedepsit pentru vanatoare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...