Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cafeniul

Clicker elf

Recommended Posts

Am constatat ca nu imi mai merge nici un clicker pentru elf. Aveti idee de un clicker care merge pe linkmania si de asemenea poate se poate utiliza pe elf? Sau nu mai este permis?

(a trecut destul de mult timp de cand nu am mai intrat pe aici... de asta intreb)

Link to comment
Share on other sites

main e un simplu executabil al jocului. Sa il transformi intr-un hack ai nevoie de cunostinte solide de programare la nivel de asamblare. Nici nu cred ca e posibil sa faci altceva cu el decat sa il modifici, la urma urmei e compilat. Poti sa ii faci usoare modificari in schimb (de exemplu sa schimbi serverul la care sa se conecteze). Si eu aveam probleme cu main-ul din pachetul de la linkmania. Am descarcat un main.exe de pe un site cu resurse, am modificat connect server-u si joc asa. Cam departe de hacking, nu crezi? Oricum main2 nu poate fi detectat. Schimb denumirea din main2.exe in main.exe. Detecteaza-ma... Konvict, nu te cunosc, si pari o persoana de treaba.. dar aberezi cand spui ca main2 e un hack. E doar un executabil :) Si executabilul din arhiva pe care staff-ul linkmania ni-l da e cu probleme. Daca imi puneti la dispozitie un executabil care nu ma scoate din joc o data pe ora, il folosesc. Promit.

Link to comment
Share on other sites

Eu ma refeream la vestitul main2 si la acel fisier addicted.ro, care odata bagate in client iti permite sa intri cu aproape, daca nu chiar cu toate hack-urile posibile pentru jocul asta.

La acel main sau referit Redemption si spookylish in replay-ul de mai sus. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...