Jump to content
Petru_EA

Ajutor

Recommended Posts

Salut baieti, va cer un pic de ajutor, este o fata(pot sa va spun si cum o cheama daca vreti) de care imi place foarte mult, si nu imi place de fundul ei ci de ea si vreau sa o am ca iubita, dar nu o intzeleg. Imi zimbeste mereu cind o vad, vorbeste frumos cu mn oricind suntem aproape, dar pe net nu o recunosc, poate nici sa numi rasp, o intreb cf si imi spune ca se uitat la un serial tot timpu si atit, ii comentez fotografia cu diferite smileyuri din alea :*, ;) dar inapoi primesc doar :) ms pe cind celorlalti care nici macar nui cunoaste le scrie multumesc mult ;), va cer un sfat va rog pina nu am facut vro prostie fiindca imi place mult de ea. P.S. cind o invit undeva sa iesim spune cu nu poate si dupa ca nu vrea.

Link to comment
Share on other sites

P.S. cind o invit undeva sa iesim spune cu nu poate si dupa ca nu vrea.

dragoste cu sila nu se poate. daca nu te place, n-ai ce-i face. te respinge pe fata, chiar nu-i pasa deloc. n-are rost sa te zbati ptr cauze pierdute.

hmm, da ea poate asa sa faca, e din astea care spune totul in fata

Nu o mai stresa atat pe internet si never ever nu o invita in oras pe messenger & co. O suni sau vorbesti cu ea face 2 face atunci cand vrei sa o inviti in oras.

asta si e problema ca nu mia dat nr ei si nu pot so sun, dar altcineva inafara de sorasa nul are nimeni

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, va cer un pic de ajutor, este o fata(pot sa va spun si cum o cheama daca vreti) de care imi place foarte mult, si nu imi place de fundul ei ci de ea si vreau sa o am ca iubita, dar nu o intzeleg. Imi zimbeste mereu cind o vad, vorbeste frumos cu mn oricind suntem aproape, dar pe net nu o recunosc, poate nici sa numi rasp, o intreb cf si imi spune ca se uitat la un serial tot timpu si atit, ii comentez fotografia cu diferite smileyuri din alea :*, ;) dar inapoi primesc doar :) ms pe cind celorlalti care nici macar nui cunoaste le scrie multumesc mult ;), va cer un sfat va rog pina nu am facut vro prostie fiindca imi place mult de ea. P.S. cind o invit undeva sa iesim spune cu nu poate si dupa ca nu vrea.

Incearaca sa vb face 2 face cu ea (invito in oras) si vezi si tu ce-i de capul ei (dak ar vrea sa aveti o relatie).Din cate zici tu(si nu vreau sa te dezamagesc) cred ca are alte planuri fata :( .

Iti urez bafta :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...