Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cafeniul

Activare cont

Recommended Posts

Buna ziua,

Ma gandeam acum cateva zile sa ma reapuc "de amuzament" . Am observat ca s-a schimbat modul de facut acc (stiti mai bine cum sta treaba). Inteleg ca staff-ul este foarte ocupat, inteleg ca nu sunt platiti pentru asa ceva, inteleg perfect ca serverul este free (reamintesc asta ca sa nu fiu acuzat de diverse lucruri). Ma gandeam ca poate acest mesaj este vazut de ija, oddy, ice, lance sau cine face activarea contului si imi face un serviciu daca pierde un minut si cu mine :). Mentionez ca au trecut cele 48 de ore, ca respect regulamentul pentru crearea conturilor, ca nu am avut nici macar un ss in joc (nici macar contoar afk).

PS: Nu as vrea sa ofer mail-ul sau contul public pe forum, in cazul in care este solicitat il voi spune pe pm.

Va multumesc mult si toate cele bune,

Cafeniul

Link to comment
Share on other sites

....Si eu astept de vreo 4-5 zile ...

E server free..moderatorii .. intelegem , nu sunt platiti ..nu au timp .. da asta nu mi se pare o scuza..:)

Ce frumos era serverul inainte :) .. Inainte puteai sa-l numesti ceva de genul "Amuzament" ... acum cum sa-l numim ?

PACAT !

Link to comment
Share on other sites

Din cate am citit nu este vina lor, ci a rds-ului care are servere putin cam "slow" si e-mail-urile nu ajung la ei. Intreb aici, poate cineva din staff sa ne faca conturile direct in bd de la 0? Ca sa nu mai stam atarnati aici pe forum inutil...

Link to comment
Share on other sites

Din cate am citit nu este vina lor, ci a rds-ului care are servere putin cam "slow" si e-mail-urile nu ajung la ei. Intreb aici, poate cineva din staff sa ne faca conturile direct in bd de la 0? Ca sa nu mai stam atarnati aici pe forum inutil...

Problema aia era acu cateva luni si s-a rezolvat de atunci. Ideea e ca activarea conturilor se face manual de catre ija sau ody si din ce vad nu s-a mai activat vreun cont de ceva timp. Look here http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showforum=301 sau http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showforum=302 , inclusiv paginile 2,3 etc

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...