Jump to content
kavalla

Great Moments

Recommended Posts

Great Moments

Ca sa tinem o evidenta a celor mai frumoase momente din SFR si pentru a castiga si voi cativa banuti , eu(kvL) , impreuna cu ozoN , ne-am gandit sa deschidem un astfel de topic.

[info]

In acest topic membrii SFR posteaza saptamanal un album ce contine intre 3 si 7 poze cu cele mai frumoase momente din saptamana respectiva.

[Regulament]

->Dupa cum am mai precizat albumul trebuie sa contina intre 3 si 7 poze

->In fiecare saptamana , Duminica , pana la ora 23:59 trebuie sa va inscrieti cu albumul , pt ca a 2-a zi , Luni , Eu(kvL) impreuna cu ozoN. si Dan33 sa alegem albumul castigator din acea saptamana.

->Pozele din album trebuie sa infatiseze activitatile voastre avute in saptamana respectiva iar ca sa va formati o idee va dau cateva exemple:

* event castigat pentru SFR de exemplu "Event over , reprezentantul SFR kvL castiga!" - pt asta cereti organizatorului sa zica

* killuri cu rivali multi omorati de voi sau de factiune la care si voi sunteti implicati intr-o mica masura(1-2 fraguri)

* killuri de la distante sau in moduri impresionante

* la war cu alianta intr-o pozitie cat mai convingatoare gen linie cu tinta pusa

* si diferite idei de ale voastre

->Trebuie sa stiti ca inventivitatea conteaza in mare parte la acest event

->Ca sa fie mai usor , juriului , de vizualizat pozele , va rog sa uploadati imaginile intr-un album pe imgur.com

->Pozele trebuie sa fie doar cu activitati caracteristice acestei factiuni(de exemplu , nu cu noul vostru skin de BMW pus pe Remington) si sa fie din saptamana in care postati.

->Aici postati doar ceea ce se cere , nu diferite intrebari sau probleme

->Pentru a se declara un castigator trebuie sa se inscrie minim 3 concurenti.

->Alte reguli pe parcurs.

[Premii]

Doar locul I se premiaza cu suma de
300.000$
+ un signature special fabricat de ozoN.

[Model]

Pentru a va inscrie trebuie sa completati urmatorul model :

Nume :

Rank :

Album :

Alte mentionari? :

[Any info's]

Orice membru poate sa participe , asta daca isi doreste banii si respectul cuvenit.

Daca sunt nelamuriri , sugestii , nu ezitati sa ma contactati prin functia PM de pe forum.

© SFR Team : kvL & ozoN. ©

Link to comment
Share on other sites

Asa cum spune noua regula "Minim 3 participanti" , pt saptamana precedenta nu avem nici un castigator.

Va puteti inscrie pt saptamana aceasta !

Edited : M-am gandit si totusi Stifler69 v-a primi 150k. Felicitari !

Link to comment
Share on other sites

Nick: DeathStar

Rank: 3

Album: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img100/2779/samp003eh.png

http://imageshack.us/photo/my-images/88/samp005zzm.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/404/samp001vw.png/

Alte mentionari?: un war pe cinste si un triple kill, kill si un player care vrea sa imi faca bj :)) =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...