Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Erhard

[Rezolvat]Noninn - Non-fp

Recommended Posts

Numele meu în joc: Maxtone

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Noninn

Screenshot-uri: Partea 1: vBVlZ.jpgbkl4i.pngfbHD2.pngPartea 2: OCRFu.jpgY0taL.png5Xek2.jpgari0p.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Ma bateam cu el in fata bancii iar dupa ce ramanea cu 20hp intra in banca si isi lua heal, s-a intamplat de 4 ori consecutiv, dar am facut doar de 2 ori poze.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Vicentzo, Maryus

Martori: MrDexter

Link to comment
Share on other sites

Tu degeaba spui in acest topic ca nu e fair-play ca sti prea bine de ce am intrat in banca.. Din cauza politistului care ne spunea sa incetam . Mai exact politistul ,,where,,.Consider ca acest topic lai facut de pomana... Pozele ce arata ca am intrat in banca .. dar cand politistul ne-a spus sa ne oprim de ce nu ai facut poze sa le pui si pe acelea??

Link to comment
Share on other sites

Prima oara sa zicem ca ai avut motiv sa te opresti din duel deoarece ti-a zis politistul. Puteai sa intri in banca, asteptai 1 minut pana pleca si continuai duelul. Nu era strict necesar sa iti iei hp. Dupa ce a plecat politistul ai intrat iar in banca si ti-ai luat hp, fapt ce se considera lipsa de fairplay. Noninn va primi warn + prison pentru lipsa de fairplay.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...