Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LoLz0r™

[Rezolvat]Eminem - Spam.

Recommended Posts

Numele meu în joc: LoLz0r

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Eminem

Screenshot-uri: Click. Click x2. Click x3. Click x4.

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Se oftica ca l-am omorat si imi face spam excesiv pe /whisper.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): JustinPA.

Martori: -.

Tin sa precizez ca are antecedente de acest gen: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=448677

PS: Se pare ca de data asta e mai bazat si si-a downloadat un program special :(.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau, dar uita-te la /timestamp :D.Nu am cum sa scriu asa repede /togwhisper.Daca faceai ca data trecuta era altceva :).Mi-ai trimis 50-60 de mesaje in 3 secunde.Calmeaza-te copile :D.

#Ma corectez.Am pagina de 15, spam-ul a inceput la 03:17:51 pana la 03:17:57, iar daca stam sa calculam putin, tu mi-ai trimis 90 de mesaje in 5-6 secunde.Ce ai facut tu, oare se numeste abuz?

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau, dar uita-te la /timestamp :D.Nu am cum sa scriu asa repede /togwhisper.Daca faceai ca data trecuta era altceva :).Mi-ai trimis 50-60 de mesaje in 3 secunde.Calmeaza-te copile :D.

#Ma corectez.Am pagina de 15, spam-ul a inceput la 03:17:51 pana la 03:17:57, iar daca stam sa calculam putin, tu mi-ai trimis 90 de mesaje in 5-6 secunde.Ce ai facut tu, oare se numeste abuz?

In 6-7 secunde nu ai apucat sa scrii /togwhisper ?? Probabil din cauza ca faceai poze :dontknow: . Ce ai facut tu, oare se numeste vanatoare ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...