Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Definitely not tsubyke

Ks,Stationare,Limbaj

Recommended Posts

Nesimtirea dusa la maxim

Dupa 1 ora jumate el inca imi face ks pe tarc , timp in care isi da buff dupa elfa : http://www.imagebam.com/image/6dbca0209680454

http://www.imagebam.com/image/d6de92209680463

tu chiar crezi cas nesimtit trimite tot ce am vb noi la interval de 2 3 sec. nui problema suport consecinte dar luni vom vedea cine are grija de serveru asta si de ce platesc internet la rds rcs . nui problema ne intilnim luni dimineata la intrarea dinspre ministerul apararii . cu stima acelasi tomescu .daca nu stie el sa vb rog sa puna toata convorbirea

Link to comment
Share on other sites

Nesimtirea dusa la maxim

Dupa 1 ora jumate el inca imi face ks pe tarc , timp in care isi da buff dupa elfa : http://www.imagebam.com/image/6dbca0209680454

http://www.imagebam.com/image/d6de92209680463

tu chiar crezi cas nesimtit trimite tot ce am vb noi la interval de 2 3 sec. nui problema suport consecinte dar luni vom vedea cine are grija de serveru asta si de ce platesc internet la rds rcs . nui problema ne intilnim luni dimineata la intrarea dinspre ministerul apararii . cu stima acelasi tomescu .daca nu stie el sa vb rog sa puna toata convorbirea

Omule ai vorbit 3 ore pe tarc la mine singur despre cum o sa inchizi tu serverul ca te duci in ... cu satelitul , deja esti stresant si cred ca ai niste problemele cu capul , oricum felicitari , din cauza unui dobitoc ca tine am stat si cu re off arena si iau si eu ss pe sm 7 zile :)

Link to comment
Share on other sites

daca esti destept cel putin ajunge la virsta mea si apoi nfati familie daca ma faci pe mine cum crezi tu eu iti iau morti mati in pula sau in ce vrei tu ca nu mai facut tu, daca erai nascut in 1971 eu o luam pe mata si te faceam pe tine , nu trebuie sa ma faci asa cum ai scris. ok daca esti destept stateai la mama ta in pintec inca 3 luni si ieseai un fraier ok . asa ca dati seama la cuvinte prostu dracu ce esti de nesimtit.

si apropo nu vb cu mine cum vrei tu ca nu esti gigolo si in orice caz nai fost la masma dar daca vrei sa te duci la ea o gasesti la 3 m sub pamint . asa ca am inchis discutia cu un prost ca tine

Link to comment
Share on other sites

daca esti destept cel putin ajunge la virsta mea si apoi nfati familie daca ma faci pe mine cum crezi tu eu iti iau morti mati in pula sau in ce vrei tu ca nu mai facut tu, daca erai nascut in 1971 eu o luam pe mata si te faceam pe tine , nu trebuie sa ma faci asa cum ai scris. ok daca esti destept stateai la mama ta in pintec inca 3 luni si ieseai un fraier ok . asa ca dati seama la cuvinte prostu dracu ce esti de nesimtit.

si apropo nu vb cu mine cum vrei tu ca nu esti gigolo si in orice caz nai fost la masma dar daca vrei sa te duci la ea o gasesti la 3 m sub pamint . asa ca am inchis discutia cu un prost ca tine

Toata tentativa ta de discurs intr-un dialect pe care nici google translate nu poate sa-l descifreze,doar demonstreaza faptul ca esti un retardat de 31-32 care se plange mai rau ca o tarfa.Observ din vocabularul tau faptul ca te-am numit dobitoc sau ca ti-am zis ca ai probleme cu capul te-a deranjat foarte rau incat sa imi iau mortii si mama la plimbare,m-ai facut fraier,prost,desi nimic din ce am scris eu nu demonstreaza asta ci contrariul,ca am incercat sa fiu baietas cu un terminat de om.

Sincer iti spun,daca tu la 32 de ani pe care ii ai gandesti in felul care gandesti,te exprimi cum te exprimi,locul tau este undeva in grota,n-ai depasit inca stagiul de homo sapiens.

La 19 ani ai mei imi este scarba si jena sa port un dialog cu o persoana ca tine,desi ai o varsta respectabila,nu meriti nici cea mai mica doza de respect din partea mea,rusine sa-ti fie.

PS: By the way, "Ma-ta/ma-tii" are cratima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...