Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LoLz0r™

[Rezolvat]Eminem - Spam.

Recommended Posts

Numele meu în joc: LoLz0r

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Eminem

Screenshot-uri: Click. Click.

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Se bucura si el ca face un kill si face spam cat pentru 100 de kill-uri.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): JustinPA.

Martori: Grove & DNB.

Link to comment
Share on other sites

Pai am facut cam 100 de kill-uri pe voi in noaptea asta , in fine , nu am am venit aici sa ma laud cat de mult va domin. Eu nu te intaleg cu ce te-am deranjat asa de tare in cat sa-mi faci post, iti bruiam tinta cu spam-ul meu, sau ce? Dupa parerea mea, trebuia sa-mi multumesti ca datorita mie nu iti mai apareau in chat kill-urile ballasilor, care erau destul de multe si cred ca te cam deprimau :)... Imi pare rau ca te-am "deranjat" , noapte buna!

#apropo, dupa logica ta, la 100 de kill-uri spam-ul pe care l-am fac ar fii fost "legal"?

Link to comment
Share on other sites

Eminem mute 2 ore pentru spam .

Indiferent cate de tare ai owna pe grove sau pe oricare alt gang / mafie , nu trebuie sa faci spam .Vrei sa iti distrugi adversarii o faci cu arma , sau psihologic prin /w treaba ta , dar nu prin spam .

Ai profitat de faptul ca nu era admin on , ca daca era primeai pe loc mute.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...