Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Persanu

[Rezolvat]BobMarley - DM in banca

Recommended Posts

Numele meu în joc: Persanu

Numele EXACT celui pe care îl reclam: BobMarley

Screenshot-uri:

_____________________Aici revine iarasi si incepe sa dea nu doar in mine ci si mafiotul care era in banca.

Descriere a situatiei:

-Intai un mesaj pentru cel reclamat: Daca nu erai nesimtit nu iti faceam post insa ai vrut tu sa arati cat de mare si tare esti si cu putin lipsa de respect si bun simt m-ai impins sa ti-l fac pana la urma. Consider ca ce problema personala ai tu cu mine ti-a ramas in spatele mintii inca de atunci cand nu ti-am acceptat stuntul, nereusit, la una dintre eventurile mele. Nu fac plangeri in fiecare zi, am doar cazurile speciale unde s-a considerat ca e depasita limita bunului simt si nesimtirea imi deranjeaza jocul.

-Eram in banca cand rivalul (Grove) BobMarley si incepe sa ma atace cu pumnii si picioarele timp de ceva minute (dadea cativa pumni se retragea putin, si revenea si mai dadea). Plus pe langa atacuri cu pumnii mi-a nimerit si un glont la un momendat prin folosirea de bug dar nu am reusit sa fac poza. Ii zic sa inceteze si ma ia cu mistouri spunand "Da mai persane? Incerc sa ma calmez dar nu pot", in momentul cand a spus replica asta am zis sa il ajut sa se calmeze, drept urmare topicul acesta.

La un momendat a plecat si a revenit iarasi dupa 3 minute si tot asa incepe sa ma atace. Eu bineinteles dupa ce a plecat lasanduma cu low hp am fost sa iau heal la /water din banca. Asta am facut de doua ori in intervalul in care ma tot ataca in banca.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Mi se pare ca nu era nimeni

Martori: Cei care se vad si in poze, LoLz0r, Jones, [smokers]MaLboro.

Have a nice day!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...