Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

liquidlove

Problema cu activarea conturilor?

Recommended Posts

M? gândeam a?a, dup? mult timp. C? m-a? apuca ?i eu de pu?in? LinkMania, MU mai exact. Într-o vreme nu se puteau face conturi, mai apoi cic? era pr?p?d pe server.. au fost câteva lucruri care m-au descurajat. Apoi, s? intru acum într-o zi s? mai v?d ce face lumea pe forum. S? observ c? se pot face conturi.. ?i-am zis c? gata, m? apuc. Îmi fac cont, ultima dat? a durat 10 minute s? primesc email-ul, am a?teptat vreo 20 am v?zut c? nu mai vine ?i-am zis c? las?, o fi ?i mâine o zi. Trece 1, trece 2, 1 s?pt?mân?, 2 s?pt?mâni. Ca mai apoi s? întreb pe private message ce se întâmpl? de nu se activeaz?, r?spunsul foarte bine primit c?-s foarte pu?ini moderatori care activeaz? ?i dureaz? mai mult. Am zis s? mai a?tept o s?pt?mân?, ce-s 2 ce-s 3. Dar imediat se face luna ?i tot nimic.

Apoi m? întreb, public de data asta. Se poate face ceva, mai a?tept sau îmi iau gândul c? am s? apuc s? joc pu?in?

Link to comment
Share on other sites

Cândva era valabil 48 de ore. Asta nu-i o problem?, e perioada concediilor oarecum e de în?eles. Dar asta-i una, nu pricep de ce nu r?spunde nimeni. S?-mi zic? ?i mie ceva, oficial. Nu a?tepta, a?teapt?.. se rezolv? în X timp.

Dar.. nimic?

Link to comment
Share on other sites

Bataie de joc. Si eu am mai bine de o luna de cand tot astept si nimic .

Nu ii intereseaza pe ei de noi. Cred se multumesc de jucatorii pe care ii au si nu mai au chef de alti . Nu o sa va mearga bine asa . Mu linkmania se va duce de rapa in felul asta . Multi au renuntat de a incepe sa joace aici datorita asazisilor admini care nu au cheful necesar sa activeze niste conturi sau macar sa dea un raspuns ca se activeaza sau nu .

Aici veti pierde foarte mult si in felul asta dati dovada de mare neseriozitate ..Frumos din partea voastra :violent:

Link to comment
Share on other sites

Eh, vs27. Exagerezi. Omul trebuie în?eles, n-ai de ce s?-i judeci.. e o munc? benevol? pe care ei o depun în folosul t?u, al meu.. al tuturor. Ei bine, dac? totu?i s-a ajuns în situa?ia asta nepl?cut?, te conformezi.. ridici capul ?i mergi mai departe.

Pentru mine e destul, se poate închide topic-ul. Merci fain, m? bucur de revedere.

Link to comment
Share on other sites

si eu am jucat aici cu cativa ani in urma si ma gandeam sa ma reapuc, ca tot am timp liber prea mult...

unii zic ca fac o munca benevola, ok, dar daca nu esti in stare renunti si lasi pe altul... din pacate asta e tara in care traim si ne complacem.

pana la urma vreun raspuns referitor la activarea conturilor? am 2 conturi in asteptare, primul crezand ca e vreo eroare l-am facut si pe al 2-lea... dar se pare ca eroarea este umana si nu se doreste rezolvarea ei.

Pacat de ce a fost odata serverul de mu linkmania...

stima

Link to comment
Share on other sites

Exact acelasi lucru

Am jucat acum cativa ani pe linkmania .. mia placut si am decis sa ma intorc. Astept de o saptamana. E asa greu sa bagati automatic la crearea conturilor ? sau chiar daca e activare manuala macar ocupativa de asta.

Daca nu mai aveti timp sa va ocupati lasati pe altii sa se ocupe, nu cred ca sunt asa multe conturi pe zi de activat maxim 10 -20, dar voi nu activati nimic

Rusine sa va fie miam gasit alt server intre timp ca pe baza voastra sa activati un amarat de cont vai de capu vostru

Link to comment
Share on other sites

Exact acelasi lucru

Am jucat acum cativa ani pe linkmania .. mia placut si am decis sa ma intorc. Astept de o saptamana. E asa greu sa bagati automatic la crearea conturilor ? sau chiar daca e activare manuala macar ocupativa de asta.

Daca nu mai aveti timp sa va ocupati lasati pe altii sa se ocupe, nu cred ca sunt asa multe conturi pe zi de activat maxim 10 -20, dar voi nu activati nimic

Rusine sa va fie miam gasit alt server intre timp ca pe baza voastra sa activati un amarat de cont vai de capu vostru

Exista un motiv pentru care conturile nu sunt "activate" in mod automat - intereseaza-te inainte sa vorbesti in plus.

O sa te lasam pe tine sa te ocupi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...