Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Angels at mp3

[Rezolvat]MRS. - Crash provocat.

Recommended Posts

Numele meu în joc: MrrN

Numele EXACT celui pe care îl reclam: MRS.

Screenshot-uri: 1, 2.

Descriere a situatiei: Ballasii primind 'cadou' Infernusuri in spawn, Maverickuri spawnate pentru a face mats, noi am blocat deliverul. Venind acest MRS. coborand din heli, fugind in spatele deliverului, si-a provocat crash, cum se vede in poze.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): Eric, Vicentzo, Florin.

Martori: LoLz0r, Alexutssu

# Sa fim sinceri, care sunt sansele sa iei crash chiar cand fugi de rivali in spatele deliverului? Lipsa de fair play. Pe langa ca ati avut elicoptere (Maverick) si masini (Infernus) faceti gesturi dinastea, urat.

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor al acestei intamplari ,

1) Nu este prima data cand acest MRS. isi provoaca crash , spunand apoi ca " Nu , nici gand sa-mi provoc singur crash "

2) Eram la war , deliver , asteptam sa vina balasii , a venit MRS. , Il fugaream toti prin spate pe la deliver , ( facand maraton ) s-a pus ESC , Start New Game si yes :| #-o

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: MrrN

Numele EXACT celui pe care îl reclam: MRS.

Screenshot-uri: 1, 2.

Descriere a situatiei: Ballasii primind 'cadou' Infernusuri in spawn, Maverickuri spawnate pentru a face mats, noi am blocat deliverul. Venind acest MRS. coborand din heli, fugind in spatele deliverului, si-a provocat crash, cum se vede in poze.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): Eric, Vicentzo, Florin.

Martori: LoLz0r, Alexutssu

# Sa fim sinceri, care sunt sansele sa iei crash chiar cand fugi de rivali in spatele deliverului? Lipsa de fair play. Pe langa ca ati avut elicoptere (Maverick) si masini (Infernus) faceti gesturi dinastea, urat.

Sa stabilim ceva, Infernus-urile si cele 2 Maverick-uri nu erau doar pt. Ballas (am vazut destui si din alianta voastra care le foloseau), erau pt tot serverul, le-am pus langa spawn ballas pt ca acolo imi era si mie mai aproape. Daca ar fi fost doar pt Ballas ar fi putut doar ei sa le conduca si punct.

Link to comment
Share on other sites

Am specificat ca n-am nicio treaba ca ballasii au primit masini, de culoarea lor si la ei in spawn, asta e.

Eu faceam referire la lipsa de fair-play din partea membrilor din Ballas, si atat.

# Mai am o poza cu 8 minute inainte, aici unde se vede ca nu este niciun Ballas AFK prin zona sau ceva de genu, ca sunt sigur ca o sa primesc raspunsuri gen ca a fost AFK acolo, dar in poza de mai devreme se vede ca nu a fost.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...