Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Crissie

Reevaluare

Recommended Posts

Cred ca nu m-am facut inteles:

Salutare,

In legatura cu ss-ul acordat in acest topic:

http://www.linkmania...howtopic=447860

As dori ca staff-ul linkmania, sa aduca dovezi concrete, solide si palpabile ca SinanPasa sau oricine altcineva are legatura cu ceea ce se intampla pe server.

Ma repet, dovezi concrete. In ziua de azi pe vorbe nu merge, fara dovezi palpabile poti fi atacat la nesfarsit. Iar daca acest topic va fi inchis sau va fi adus orice argument lipsit de o justificare solida veti demonstra inca odata faptul ca sunteti lipsiti de moralitate, de bun simt si respect pentru jucatorii acestui server.

Astept un raspuns doar de la o persoana care isi poate justifica raspunsul, fara aberatii va rog frumos. Iar pentru oricine altcineva care posteaza in acest topic in afara de staff-ul linkmania, as dori de pe acum suspend pe forum pentru flame sau offtopicul generat.

Cu stima.

Te rog analizeaza cu atentie fiecare cuvant din afirmatiile mele, astept un raspuns mai elevat de la un superior. Raspunsul tau nu aduce nici o dovada! Te-as ruga cu mare caldura sa ignori acest topic din acest moment.

Cu stima.

Link to comment
Share on other sites

Numa eu am onoarea de a mi se verifica logurile in 2 minute ^_^ so fii gelos:))

Is bat joc ma nu vedeti ^_^ dejba ii zici de regulament sau alte cele uitate la ock ii da suspend la juny pentru ca la postat pe unu de la injurat . Porma vin si se dau cetateni model . Nu are rost sa iti mai bati capu credema cand iti zic

Link to comment
Share on other sites

Am inteles.

ati dat banul in 2 3 zile...

Am facut aceasta revaluarea inca nu ati dat un raspuns logic...

Sau nu aveti acces la loguri.

As dori sa rezolvatii o data aceasta reevaluare chiar daca nu mar avantaja.

Aratati macar ca va pasa!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...