Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mortallx

Bass Casti

Recommended Posts

Am si eu o problema cu castile.Acum o luna mi-am luat niste casti in care se auzea bassul foarte bine(clar fara gajait si tare),acum dupa ce mi-am reformatat windowsul nu mai am niciun fel de bass.Banuiesc ca este de la sound equalizer,am incercat sa fac eu niste setari pe acolo dar nu reusesc nimic,daca le fac cat de cat,se aude microfonul pe skype cu gajait.Imi puteti recomanda niste sound equalizer(poze or something) sau poate trebuie sa fac ceva sa se auda bassul dinou si nu stiu eu.

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Principala problema e sa fac bassul sa se auda,lasa skype-ul ca pot rezolva usor cu ala,schimb presents la audio si gata....Deci,cineva ma poate ajuta ? Si o intrebare,de ce nu-mi apare improve bass boost la setarile audio ? Am si subwooferul conectat si castile.

Link to comment
Share on other sites

8 :|.Fratilor nu este problema de windows,driver,am avut acelasi windows,acelasi driver cand imi mergea sunetul calumea,problema este de la equalization,de la presents,am nevoie de niste presents calumea....Cred ca nu am scris chiar ca un ultim analfabet incat sa fie atat de greu de inteles ceea ce am vrut.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...