Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

[sickboy]

"reevaluare"

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=447455

Ultimul print, cu numele in safe zone, a fost introdus in intocmirea unei plangeri pentru a demonstra ca cel care posteaza era on si nu foloseste afk tools.

1.Domnule "Redemption", referitor la "quote-ul" de mai sus, arata-mi tu un afk tools care si posteaza pe forum in momentul pk`ului din "Mu". (ps. uita-te mai atent la ce ora s-a facut print in joc si post pe forum), dar poate asta nu conteaza (poate din nu stiu ce motiv absurd, infine).

2.Nefondata pentru ca se baga 2 neimplicati, care nici nu iau warn, si pentru ca imi lipsea o poza din "puzzle"? Plangerea mea este incompleta nu gresita ; nu cautam "nod in papura" sa postez acea persoana din nimic. Nu spun ca postarea mea este corecta si ca ar fi trebuit dat suspend lui "Bubble nu mai stiu cum"; admit "eroarea", dar nu am timp sa citesc regulamentul inainte sa intru in joc de fiecare data. Pe pagina din launcher nu se afiseaza noutati ca sa fiu la curent cu ceea ce se intampla; de aceea nu cred ca ar fi corect "Nefondata - 5 zile".

Vreau si eu un contra argument solid la argumentele mele care sa iti sustina verdictul.

Multumesc.

Sfat personal ce nu priveste jocul: daca vrei sa faci o treaba buna, fa-o buna pana la capat. Privesti cum vrei sfatul, nu vreau sa-ti zic cum sa-ti faci treaba, te priveste.

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca nu cunoasteti o regula nu scuza incalcarea ei. Totodata va sugerez sa cititi regulamentul si ghidul de postare inainte de a intocmi o plangere pentru a evita surprize neplacute pentru voi. Schimbarile modelului de postare au fost facute acum ceva timp si ati fi putut sa va reactualizati cunostintele cu privire la redactarea unei plangeri de atunci pana acum de cateva ori. O plangere incompleta este considerata a fi o plangere nefondata ca urmare a nemultumirilor jucatorilor care au dorit uniformitate in rezolvarea situatiilor de genul. Vox populi, vox dei.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...