Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LiTTleBiGJoHnNy

[PROPUNERE] Bikers

Recommended Posts

Propun ca gangul bikers sau smugglers recruteze incepand de la level 5

De ce?

Pentru ca e prea mare level 6 ( dureaza m.mult de 3 zile sa faci lv 6 ) si playerii noi n-au de unde sa stie cum e intr-un gang si poate nu vor/pot sau poate sunt respinsi sa intre la o factiune legala de lv lor ( medici , instructori , consilieri ) , daca au lv 5 , si le "pica" ochii cand scriu /stats si vad acolo 0/24 , si in plus bikers , este cel mai slab gang si poate asa ar avea o sansa , si smugglers nu are lider :P

Astept parerii si pro/contra

P.S. : Nu am postat la sugestii fiindca nu pot deschide un topic nou acolo

Link to comment
Share on other sites

In primul rand nu aici faci propuneri / sugestii. De ce nu te-ai gandit ca acea sectiune este cu un scop inchisa?

In al2a rand, bikers este un gang si in orice gang se intra de la level 6.

Daca este mai slab asta nu inseamna ca gata, scadem un level de intrare.

Playerii noi trebuie sa se faca remarcati si sa intre unde vor.

Daca te-a respins la un gang, poti aplica la un gang / mafie din alianta mai slab, esti activ te faci remarcat si apoi inrti unde ai vrut.

Nu este problema altor playeri ca voi va faceti level in mai mult de 3 zile.

Sunt destule factiuni care recruteaza sub level 5: Medics Politicieni Scoala. dupa ce faci level 6: Toate gangurile Level 7: Mafiile & Factiunile guvernamentale level 9: hitman.

Nu prea vad rostul acestui topic. Ca sa fiu on topic: Contra!

Link to comment
Share on other sites

Contra.

Nu stiu dc ai deschis acest topic , OMG , frate de la lvl 5 poti intra in Scoala de la lvl 6 poti intra in ganguri cum ar fin DNB , Bikers , Grove si altele si in plus este foarte bine cum sunt puse acuma nu cred ca deranjeaza pe nimeni asa ca pe viitor gandeste de 2 ori inainte sa deschizi un topic.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand nu aici faci propuneri / sugestii. De ce nu te-ai gandit ca acea sectiune este cu un scop inchisa?

In al2a rand, bikers este un gang si in orice gang se intra de la level 6.

Daca este mai slab asta nu inseamna ca gata, scadem un level de intrare.

Playerii noi trebuie sa se faca remarcati si sa intre unde vor.

Daca te-a respins la un gang, poti aplica la un gang / mafie din alianta mai slab, esti activ te faci remarcat si apoi inrti unde ai vrut.

Nu este problema altor playeri ca voi va faceti level in mai mult de 3 zile.

Sunt destule factiuni care recruteaza sub level 5: Medics Politicieni Scoala. dupa ce faci level 6: Toate gangurile Level 7: Mafiile & Factiunile guvernamentale level 9: hitman.

Nu prea vad rostul acestui topic. Ca sa fiu on topic: Contra!

Contra.

Nu stiu dc ai deschis acest topic , OMG , frate de la lvl 5 poti intra in Scoala de la lvl 6 poti intra in ganguri cum ar fin DNB , Bikers , Grove si altele si in plus este foarte bine cum sunt puse acuma nu cred ca deranjeaza pe nimeni asa ca pe viitor gandeste de 2 ori inainte sa deschizi un topic.

Bai frate suntei de belea , este doar o propunere LOL , sa-mi bag.... daca mai scriu cv pe forumu asta inafara de organizatii , cluburi si joburi alt undeva nu mai postez... Nu poate nimeni sa posteze cv ca repede sar fomistii pe el .. Si domnul destept Phil ar trebui sa invete sa citeasca tot inainte sa dea reply

Link to comment
Share on other sites

Bai frate suntei de belea , este doar o propunere LOL , sa-mi bag.... daca mai scriu cv pe forumu asta inafara de organizatii , cluburi si joburi alt undeva nu mai postez... Nu poate nimeni sa posteze cv ca repede sar fomistii pe el .. Si domnul destept Phil ar trebui sa invete sa citeasca tot inainte sa dea reply

Ca sa fim toti pe intelesul tau :

Medici - Folosesti injectiile pentru a le creste HP-ul jucatorilor , mai salvezi una doua vieti , mai si pierzi , riscul meseriei.

Scoala - Acorzi licente ( driving , sailing , flying , shamal , pasaport , weapon , fishing ) .

Politicieni - Relatia jucatori-primarie.

Nu-ti trebuie cine stie ce activitate pe server pentru cele 3 factiuni de mai sus.

Acum compara activitatea factiunilor de level mic ( Medici , Scoala , Politicieni ) cu activitatea factiunilor de level mare(ganguri , mafii si forte de ordine ) , ai sa vezi ca nu e pus levelul ala degeaba , e pus cu un scop foarte evident dar tie cred ca ti-a scapat.

Contra :) .

P.S. : Te rog frumos sa accesezi acest link . Multam fain.

Link to comment
Share on other sites

1.Smugglers nu este gang, este factiunea care se ocupa cu producerea si vinderea materialelor si a drogurilor dar inca nu este gata.

2. Daca ar fi de la lvl 5 in bikers sau in alt gang cine ar mai intrat in medici si scoala?

Contra.

Link to comment
Share on other sites

:closed: daca vedeti ca unul deschide un topic cu baliverne trebuie sa aberati si voi langa el ? i-a explicat un singur om cu ce a gresit s.a.m.d. trebuia sa comentati si voi in continuare ? nu cred .. poate e mai frumos ca data viitoare sa umplu un topic cu warn-uri

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...