Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

GriGoRaS

[Rezolvat]Cretu - Limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc:GriGoRaS

Numele EXACT celui pe care îl reclam:Cretu

Screenshot-uri: 15165346279605908646.png07955967405394101672.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): se vede din poze ... daca nu sunt destul de clare jignirile mai revin cu o serie !

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): extrem cred

Martori: MrrN , bigbird si restu aliantei ,,,

Link to comment
Share on other sites

ai face bine sa mai revi cu o serie in care nu il provoci , asta in cazul in care nu doresti si tu sa fi sanctionat, pentru atata lucru nu ii pot acorda de cat un mute sa zic si maxim un warn.

Nu l-am provocat cu nimic vorbeam cu restu membrilor (grove cu care imi permit ) iar el golanasu sa bagat in seama ca el e bucurestean si e bazat si el ne face pe toti .. poze nu mai am am reinstalat win. dar se pot confirma cele spuse de mine de catre mrrn , bigbird , te0dor , reckles si alti care erau on la ora aia si ii spuneau sa inceteze cu jignirile .. chiar ii rog daca au poze sau ceva de genu sa le posteze sau evident sa ma contrazica daca nu am dreptate..

Link to comment
Share on other sites

Poate confirma si Hazard si DowneyJr ca m-ai provocat,o sa caut poze daca am si revin cu edit. Recunosc am jignit si am gresit,dar si eu la randul meu am fost jignit,batjocorit si luat in ras.Plus ca am fost provocat de tine,de Mrrn,de the0d0r si bigbird. Ati sarit toti pe mine.

# EDIT 1 :

View post on imgur.com
In poza aceasta the0d0r si BigBird se vede cum ma provocau,si ma batjocoreau.

Alte poze numai am.

Link to comment
Share on other sites

ca sa nu va dau ban la amandoi sper ca va multumiti cu o pedeapsa minima , so ..

Cretu primeste 180 de minute mute si warn pentru limbajul folosit.

Grigoras primeste 60 de minute mute si warn pentru ca l-ai provocat si asta ca sa nu iti dau ban pt vanatoare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...