Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iNNstinCt

[Rezolvat]Aspec - Bug abuse + kill in banca

Recommended Posts

Numele meu în joc: Gronkh

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Aspec

Screenshot-uri:

ceZFLh.jpg

1HO9Th.jpg

3snIvh.jpg

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Kill in banca. Tin sa precizez faptul ca a dat si cu picioarele [kung-fu] dar si cu arma cea ce in banca este bug abuz :D..

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Andreea[AOD]

Martori: N-avem d'astia

Link to comment
Share on other sites

O poza in care ma bateam si eu cu tine ai? S-au doar asa vanezi pentru killuri. Fugeam in banca pentru ca nu aveam mats din cauza celui care ne ardea cu wanted. Dupa am murit vre-o 5 persoane, care au si intrat toti la jail... [MrrN, Negrea, etc.] 6IyRI.jpg

PS: In cazul in care am facut ceva non-fp, imi voi accepta pedeapsa. Dar sper ca si tu sa o primesti pentru bug-abuz.

O zii buna.

+

Deathmatching-ul (omorul altor jucatori), banca, cat si la spawn-ul oricarei factiuni sau spawn-ul civil (inclusiv spawn-ul jucatorilor IN case) este pedepsit, în functie de gravitate, de la prison pana la ban de maxim 7 zile.

De asta am laut eu hp. :tiphat:

Nu aveti voie sa folositi arma in banca, acest lucru se pedepseste cu ban de pana la 30 de zile.

Ti-am ingrosat si colorat ce era important.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...