Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

Despre AV si SS , limbaj - jigniri

Recommended Posts

Vreau sa stiu si eu in functie de ce se da Av sau ss

la plangerea http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=447041 acesta nu a luat niciodata ss atat pe S acesta cat si pe S trecut . Nu a fost nici la plangeri ca , complice sau implicat in ceva . Insa greseste o plangere si ia nefondata .

Alti joaca de mult timp , antecedente si primesc AV.

Acuma ceva timp am facut o propunere sa numai exista acest AV insa moderatori linkmania tot il acorda (chiar de f multe ori in ultimele luni ) insa nu ii intereseaza si de antecedentele jucatorului (cum ar trebui) .

Referindu-ne la plangerea despre care vorbesc , in acesta apare un caracter care stie toata lumea ca e caracter secundar si il au o gramada de persoane si tot nu tineti cont ?

Acuma vreau sa intreb despre plangerea http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=447002

Redemtation te rog sa mai intri odata pe plangere asta daca vezi topicul acesta sa vezi daca l-ai acordat corect .

1 - LegendMG trebuia sa primeasca ss pt limbaj ceea ce inseamna minim 10 zile .

2 - cutzu l-a jignit de 2 ori si toti , chiar toti moderatori au zis ca trebuie minim de 3 ori pentru a intrat la jigniri reptate !

Pe langa toate astea TU ca moderator nu sti ca cea inseamna sa fi provocat .

Dupa ce ca serveru e asa cum e si voi nu sunteti prea activi ( si chiar numai e o scuza cum era inainte ca ziceai ca aveti trb etc )si atunci cand rezolvati plangerile le rezolvati aiurea de ce nu inchideti serveru sa numai jucam degeaba ?? Daca sti ca nu esti activ sau daca sti ca nu ai chef de rezolvarea unor probleme lasa i altuia locul de moderator !.

Sunt cuiros dupa cat timp o sa vedeti acest topic si o sa imi raspundeti la el . Si ma refer la 2 3 moderatori nu doar la oick care e singurul care mai intra.

Link to comment
Share on other sites

Exista sectiunea de Banati pentru a face reevaluari pentru plangeri specifice de catre cel care a luat suspend.

20. Plangeri nefondate.

Cand faceti o plangere impotriva unui jucator, asigurati-va ca dovezile pe care le aveti sunt conforme cu regulamentul si/sau ghidul de postare si ca plangerea este apta sa duca la suspendarea respectivului caracter.

Orice plangere care nu respecta regulamentul/ghidul de postare sau care, chiar respectandu-le, se va dovedi ca fiind nefondata, va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc, dupa cum urmeaza:

- prima abatere - suspend de minim 5 zile

- a doua abatere - suspend de minim 10 zile

- a treia abatere - suspend de minim 30 de zile

- a patra abatere - suspend de minim 60 de zile

- a cincea abatere - suspend de minim 98 de zile

Orice plangere care nu indeplineste criteriile de postare este considerata nefondata. Exceptie de la regula fac doar cele pentru care nu exista un model clar de postare. (PUNCT)

Link to comment
Share on other sites

Exista sectiunea de Banati pentru a face reevaluari pentru plangeri specifice de catre cel care a luat suspend.

20. Plangeri nefondate.

Cand faceti o plangere impotriva unui jucator, asigurati-va ca dovezile pe care le aveti sunt conforme cu regulamentul si/sau ghidul de postare si ca plangerea este apta sa duca la suspendarea respectivului caracter.

Orice plangere care nu respecta regulamentul/ghidul de postare sau care, chiar respectandu-le, se va dovedi ca fiind nefondata, va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc, dupa cum urmeaza:

- prima abatere - suspend de minim 5 zile

- a doua abatere - suspend de minim 10 zile

- a treia abatere - suspend de minim 30 de zile

- a patra abatere - suspend de minim 60 de zile

- a cincea abatere - suspend de minim 98 de zile

Orice plangere care nu indeplineste criteriile de postare este considerata nefondata. Exceptie de la regula fac doar cele pentru care nu exista un model clar de postare. (PUNCT)

esti sigur ca daca omu nu a avut abateri sa acordat ss defeicare data ? si cand s-a facut scandal ati zis ca daca omu nu are antecendente de niciunfel da ti av ? sa caut ?? Daca gasesc 10 20 topicuri care se da AV cand plangerea e gresita scoti ss ul la baiat ?

Cat despre punctul 2 de care am zis l-ai verificat ?

Accept deasemenea si pararile la altor moderatori !

De cand te stiu nu ti a pasat de ce spun jucatori si defiecare data ai facut diferente asa cum faci si acuma .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...