Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

The0d0r

[Plangere incorecta] SeNnNZaTioN

Recommended Posts

Numele meu in joc: Thed0r

Il reclam pe: SeNnNZaTioN

Poza:

View post on imgur.com
(aici l-am omorat pe mafiotul Eminem)

View post on imgur.com
(aici se vede ca am luat wanted 3, iar exact dupa se vede cum Senzation imi da wanted 6 pentru civil kill.)

Descriere:

Deci eram la war in fata bancii, au venit cops sa ma ia deoarece aveam wanted 2. Pe drum inainte sa ma puna in celula l-am omorat pe Eminem deoarece este mafiot si imi este rival. Apoi SeNnNZaTioN imi da wanted 6 ca cica am facut Civil Kill? Dar acela nu era civil, era mafiot si era datoria mea sa-l omor.

Link to comment
Share on other sites

Numele meu in joc: Thed0r

Il reclam pe: SeNnNZaTioN

Poza:

View post on imgur.com
(aici l-am omorat pe mafiotul Eminem)

View post on imgur.com
(aici se vede ca am luat wanted 3, iar exact dupa se vede cum Senzation imi da wanted 6 pentru civil kill.)

Descriere:

Deci eram la war in fata bancii, au venit cops sa ma ia deoarece aveam wanted 2. Pe drum inainte sa ma puna in celula l-am omorat pe Eminem deoarece este mafiot si imi este rival. Apoi SeNnNZaTioN imi da wanted 6 ca cica am facut Civil Kill? Dar acela nu era civil, era mafiot si era datoria mea sa-l omor.

Eram de fata cand s-a intamplat , deci:

1. Nu este mafiot noi va consideram pe toti civili.

2. Ai avut proasta idee de al omora de fata cu noi.

3. Wanted 3 + 3 pentru civ kill = wanted 6.

Te rog nu mai posta , asteapta decizia spusa de staff , sper ca te-am lamurit.

Link to comment
Share on other sites

Plangere incorecta , mai verifica putin regulamentul sectiunii iar apoi fa o plangere dar ca sa nu te mai complici , sennnzation a procedat corect + de asta nu aici ii faci plangere ci la raporteaza un ofiter sau ce e el.

:closed:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...