Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bytza

[Rezolvat]Teils1 - Spawn kill

Recommended Posts

Numele meu în joc: Bytza

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Teils1

Screenshot-uri: 1rzuhi.png , 2r3ce9i.png

Descriere a situatiei: au venit o trupa de DNB in spawn care pur si simplu nu aveau ce face , suparati ca la SA nu au avut rezultate ... bai oameni buni nu asa varstati invidia pe noi sa veniti in spawn si sa ne omorati . Nu sunt un adept al posturilor , dar nici macar bunul simt nu la avut sa-si ceara scuze .

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): nu mai stiu

Martori: PhiLL

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu mi-am cerut scuze, deoarece sunt constient ca si tu ai o vina in treaba asta. N-am stat cu degetul pe F8, insa stiu si imi aduc bine aminte ca ai iesit din spawn, m-ai atacat (se vede in una din pozele tale de la avatar ca ti-ai facut un eagle si ai consumat ceva gloante - pe mine - ), dupa care te-ai intors inapoi in spawn. Din cate imi amintesc, am voie sa te atac in spawn daca am avut tangete in afara lui.

Link to comment
Share on other sites

Pretenas asta spun , ai dovezi ca am iesit din spawn ? Din culoarul mov nu am iesit se vede in poze.Si de ce minti acuma fara dovezi ? Dupa ce m-ai omorat am venit peste voi normal . Te rog sa nu mai inventezi lucruri si sa astepti decizia unui admin .

O zi buna !

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate! Nu am dovezi, am repetat si mai repet a 10 oara! Nu sunt vanator, asa ca nu stau cu degetul pe F8. Stiu ca am niste martori foarte importanti, colegi de factiune, care au fost prezenti cand s-a intamplat acest "eveniment nefericit" (Daca crezi ca mint, aminteste-ti mai bine, dupa care uita-te si pe minimap-ul din pozele puse de tine). Ei te-au vazut cand ai ti-ai facut un deagle si ai iesit din spawn ca sa ma omori, iar cand ai vazut ca suntem prea multi, te-ai retras in spawn cu "coada intre picioare", sperand ca noi sa nu te atacam fiind spawn-ul. Pe mine nu ma poti prosti, eu am facut prostia asta acum cativa ani (Cu Spartan16 si Gladiator9) si imediat am fost ban-at pentru vanatoare.

#Ca sa vezi ca sunt un om de nota 10, am sa-ti ascult spusele si nu voi mai posta pana ce va lua decizia un admin.

Link to comment
Share on other sites

Foarte bine , asteptam decizia . Vanatoare nu e , e primul post facut pe aici doar ca ma enerveaza ca va strangeti si voi de cateva ori 5-6 si nu aveti de lucru si veniti peste noi in spawn si trageti , nu e prima data .. la tine poate o fi dar ai mai multi colegi care procedeaza la fel .

Link to comment
Share on other sites

Teils1 - prison.

Telis spune pe PM urmatoarele:

Hei! Uita-te mai bine te rog frumos. Sunt doua lucuri acolo:

1. Vanatoare: Se ved petele de sange care au fost lasate cand m-a atacat.

2. Provocare: M-a provocat "hai dai"

Eu zic sa te uiti mai bine peste plangere

Eu zic ca nu era nimeni in spatele tau ( in real life ) cu pistolul la tampla si a spus " hai.. DAI!"

Asa ca faptul ca ai dat, ca l-ai omorat a fost libera ta alegere, ceea ce de obicei atrage si consecinte.

Esti liber sa postezi o reevaluare a situatiei iar alt coleg moderator va fi mai mult ca fericit sa o rezolve. ( corect daca crezi ca aici nu s-a rezolvat corect )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...