Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

HolyBeer

Intrebare

Recommended Posts

Salut am si eu un laptop cu urmatoarele componete procesor genuine intel[r] 575@2.00ghz, 1gb ram, placa video 256 si as vrea si eu sa stiu de ce nu imi mere sa intru cu doua conturi?doar pe 97d merge.Am un prieten care are laptop ca al meu, iar lui ii merge fara probleme cu 2, se misca normal.Tin sa precizez ca, curat laptopul 1 data la 1-2luni, am si suport[de ala cu,cooler], dar degeaba.Daca ma poate ajuta cineva as fii foarte recunoscator.Bafta.

Link to comment
Share on other sites

eu pe laptop iti spun sincer ca imi merge foarte greu cu 2 conturi si am dual core,dar in schimb am video shared.Sincer ,ma indoiesc ,, ca amicul tau sa aiba exact acelasi PC si sa-i mearga perfect deoarece un singur MU iti ia tot procesorul la single core.tot ce poti face e sa joci cu un cont cu F9 in elite,atunci nu iti consuma nimic.

Link to comment
Share on other sites

eu pe laptop iti spun sincer ca imi merge foarte greu cu 2 conturi si am dual core,dar in schimb am video shared.Sincer ,ma indoiesc ,, ca amicul tau sa aiba exact acelasi PC si sa-i mearga perfect deoarece un singur MU iti ia tot procesorul la single core.tot ce poti face e sa joci cu un cont cu F9 in elite,atunci nu iti consuma nimic.

Acel tip e vecin cu mine, laptopurile sunt identice, si lui ii merge foarte bine.La faza cu elite e naspa, fiindca daca ai o elfa si un sm nu poti lasa elfa sa dea buff cand dai f9.

#Exista vreo modalitate sau daca pun alt clicker pe langa elite, ca in timp ce elfa este sub comanda f9 sa dea si buff?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...