Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

NXC

Sugestie

Recommended Posts

Salut,sper sa nu deranjez pe nimeni cu sugestia mea.......dar din cate am vazut nu prea mai mult multi playeri care joaca mu linkmania.....

sugestia mea ar fi:

Sa se ocupe cineva mai mult de srv

un rr db ar fi bine venit

si odata cu acel rr sa se schimbe sezonul........ceva mai nou

asa ati atrage mai multi playeri venind cu ceva nou......iteme noi....aripi lvl 3.....eventuri noi.....

parerea mea.....lumea sa plictisit sa joace aceelasi lucru mereu mereu mereu.......codati si multa "nesimtire" scuzatimi cuvantull.....dar asa e......au jucat si ei ca disperati pana au dat 10-15 rr-uri si acum sint mari si tari.....dar nu isi mai aduc aminte ca umblau cu pt plzzz.......

Link to comment
Share on other sites

doamne ce ma amuz........deci colegi chiar vi se pare totul oke? chiar vreti sa continuati asa?.....pai ce pot sa va spun.....daca nimeni nu are nimic de spus...inseamna ca sunteti multumiti ....spor in continuare.......si cred ca ar trebui sa imi cer scuze ca am incercat sa fac ceva dar se pare ca nu ma sustine nimeni

Link to comment
Share on other sites

amice stii qm e sa faci un char full? :rofl2: tu vrei rr db sh alt sezon :rofl2:

scuze ca ma bag dar ce legatura are a sti sa faci un caracter full cu un alt sezon ? Normal ca vrem alt sezon , ne'am plictisit de cativa ani tot season2.

ps : oick a spus ca dupa rr db va fi season 3 ;)

Link to comment
Share on other sites

tech .....pisoiash......stiu sa fac car full ma si pe db asta am destule rr daca te intereseaza....nu sunt dala cu pt plzzz ...am dat si eu 2 rr si gata vreau rr db ca ai tu 30 rr........toata treaba e ca NI SA LUAT DE SEZON 2..............si daia nu mai joaca nici lumea pe aici.......sunt cativa ani care a fost numa s2 s2.......iti convine sa joci mereu aceeasi aceeeasi chestie....sau ar fi mai bine un sezon mai nou......chestii noi pt care sa joci......dar voi batman .....Jucati frate aceelasi lucru....monotonie.....nu ai ce sa le ceri la uni....daca vine cineva cu o sugestie sau ceva.....voi incepeti sa il luati la misto................................

cica stii cum e sa faci un car full..............omule uni mai au o viatza care e pacat sa nu o traiesti...decat sa stau sa imi fac car full si dupaia sa ma dau zmen pe srv...doamne cine sunt eu....sincer....joc mu de fun.....mai vb cu un prieten alte alea....nu RR RR RR RR..............eeeee am facut full......hai sa incep cu alt car....si tot asa......sau cum sunt uni oameni....doamne eu imi fac 3 car...joc cu 3 conturi.........de la un moment dat totul se rezuma la acel CS....crezi ca daca ai 3 car full poti sa joci cu toate 3 la cs in aceeelasi timp?......sau ce satisfactie ai daca joci cu 3 sau cu 1? nu e la fel?....sau te chinui ca un arici sa faci 2 car mari si la cs sa joace altu pe car tau? vai de voi ma.....

Link to comment
Share on other sites

sincer uni nu stiu sa aprecieze o parere.....O SUGESTIE.....daia e facut si topic acolo si scrie sugestii......sau voi numa la plangeri intrati......sa mai dati cate un ban....ca nu aveti ce face.....am vazut plangeri , care pur si simplu te bufneste rasul.....cand ai auzi doamne ma injurat sau doamne ce a facut......

prieteni nu mai fiti asa frustrati ca nu rezolvati nimic.....dupa parerea mea tot jocul se rezuma la o comunitate......frieteni.....sa ne ajutam intre noi.....dar voi umblati dupa party pana faceti cateva rr si dupaia dati singuri pe spot sau mai nasol uitati de unde ati plecat si cine va ajutat...ganditiva si la chestiile astea

Link to comment
Share on other sites

Vom lua in considerare sugestiile tale.

PS: Cand mai postezi in aceasta sectiune, incearca sa nu mai folosesti atatea puncte de suspensie si sa fii mai coerent. Stilul pe care il folosesti in momentul de fata este obositor si nu incita atentia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...