Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest ConnectR

[Rezolvat]MRS. - spawn kill

Recommended Posts

Guest ConnectR

Numele meu în joc: ConnectR

Numele EXACT celui pe care îl reclam: MRS.

Screenshot-uri: http://postimage.org/gallery/xyhyhxy/73e4aa37/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Am intrat pe server si i-am vazut pe MRS. si Serban stand in spawn civil afk ( parerea mea ) si cand m-am dus la Serban i-am dat un pumn si am observat cai afk ( asta am facut-o din curiozitate ) si deoadata il vad pe MRS. ca incepe sa dea in mine si la final ma omoara.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): JustinPa si moses

Martori: Serban

Link to comment
Share on other sites

Mda, vin playeri de lvl 2 care incep scandaluri cu palyerii de lvl mare... chiar nu va inteleg, a mai fost unul care imi cerea bani sa nu imi faca post, vad ca nu a facut... chiar suferia sa de mult ca te-am omorat odata? Daca da, este clar ca nu stii sa te distrezi.... si la orice greseala a unui player te duci repede pe forum " aaa spawn kill, nu mai stiu ce, bla bla..." sunt constient de ceea ce am facut si suport consecintele...

Link to comment
Share on other sites

Guest ConnectR

Daca tu incepi sa omori pe cineva in spawn inseamna ca acest lucru pentru tine inseamna distractie ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...