Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ewze^

[Rezolvat]PhiLL - Spawn kill

Recommended Posts

Numele meu în joc: Ewze

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Phill

Screenshot-uri: Aici se observa cum a venit sa ma atraga(Vanator),era cu DannyRO , Aici se vede cum m-a omorat. Il vedeti si in mini-map.

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri):Vine in baza sa ma "atraga" (vanator) ,apoi s-a dus 2m mai incolo si mi-a dat kill.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): JustinPA,DRG,kidzeen

Martori:-

# Nu luati in considerare limbajul de pe /fa :)

Link to comment
Share on other sites

Prietene, de ce ma faci vanator? Ce scop as avea sa te vanez la tine in spawn? Sa te atrag la ce? Sa te vanez cu ce?

Hmm... hai sa iti spun cum sta treaba...

DannyRO este un prieten, in acea zis [ ieri ] s-a apucat de samp. M-a intrebat care sunt gangurile... i-am spus toate gangurile. Dupa ce i-am aratat spawn Ballas ... i-am aratat si Spawn grove dar fara sa intru in el deoarece erau multi membri si stiam ca vor actiona... dupa care am vrut sa ii arat spawnul LSV, in care s-a intamplat sa fii tu... dupa ce am dat o tura prin spawn LSV am vrut sa plecam... cand am ajuns acolo unde se vede in a2a poza tu ai venit in locul unde ai murit si ai inceput sa tragi fara sa stiu ca acolo inca te afli in spawn... Iertati-ma ca vreau sa ajut comunitatea aducand playerii

Sincer e urat din partea ta sa ma faci vanator... fara cea mai mica dovada dar totusi... cu ce te-a deranjat ca ai murit odata acolo... daca vrei contacteaza-l pe DannyRo si o sa vezi. Salut.

Eu zic ca ceea ce tu ai facut este vanatoarea ;)

• Deathmatching-ul (omorul altor jucatori), banca, cat si la spawn-ul oricarei factiuni sau spawn-ul civil (inclusiv spawn-ul jucatorilor IN case) este pedepsit, în functie de gravitate, de la prison pana la ban de maxim 7 zile.
in schimba vanatoarea cu ban 7 zile.
Link to comment
Share on other sites

Din pozele lui Ewze se vede ca in amandoua era in spawn dar ceea ce nu inteleg e de ce tot tu Ewze spui ca el a vrut sa te atraga si tot tu il faci pe el vanator atata timp cat tu erai la tine in spawn si ii faci post pt spawn kill, deja o dati in diverse cu plangerile de genu ca sa aplanam conflictul si toata lumea sa fie fericita o sa va acord la amandoi cate un prison , poate asa o sa intelegeti ca nu e frumos ceea ce faceti .. in cazul in care si atunci mai aveti de comentat si va simtiti neindreptatiti o sa aplic regulamentul , adica 7 zile ban pt fiecare.

deci: Ewze primeste prison ca avertisment (vanatoare).

Phill primeste prison pt spawn kill.

:closed:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...