Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AngeL

Pentru Redemption!

Recommended Posts

Buna.

Doar 20 de zile dai suspend pe forum, la userul privat?

Doamne!!! Eu cred ca va las cu comunitatea asta!! Ma duc dracu intre straini, de 100 de ori mai bine ma inteleg cu ei, decat cu romanii.

Ai dat 20 de zile la o fraza, si celalalte fraze nu le-ai mai vazut.

Plus ca mai avea Dodi de pus printuri. Plus ca mai aveam eu de pus printuri. Fiindca ca, cum am mai spus, mi-a dat cineva PM in joc care se dadea admin. [ori era, nu sunt sigura].

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=446629&pid=6467895&st=0&#top

P.S Adminu in cauza sa imi de-a un PM aici sau un mesaj pe mess(daca a fost el)!

Link to comment
Share on other sites

Invata sa folosesti functia de mesaj privat in caz ca ai nelamuriri in legatura cu o decizie sau posteaza in sectiunea corespunzatoare. Urmatorul topic de genul va fi sanctionat cu warn up si suspend. Ca raspuns la intrebarea ta, suspendul va ramane acelasi pe forum.

P.S Adminu in cauza sa imi de-a un PM aici sau un mesaj pe mess(daca a fost el)!

Manifestari de genul nu sunt necesare pe acest forum. Daca tu consideri ca ai o relatie de amicitie cu respectiva persoana foloseste mijloacele uzuale de comunicare (messenger/telefon sau ce mai stii tu) si inceteaza cu acest circ de 2 bani, altfel voi fi nevoit sa te sanctionez atat in joc cat si pe forum pentru ca pretinzi a avea cunostinte admini. Nu voi mai tolera astfel de manifestari in aceasta sectiune. (Punct)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...