Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ionutzgl_38

Reevaluare

Recommended Posts

salut.

eu am demonstrat ca ai plecat de pe tark intre printul tau cu tarku si printu cu stationarea mea, respectiv ks-ul lui iulia. Daca tu spui ca eu am parasit tarkul, nu te deranjeaza sa pui un print fara mine in tark dupa ora 3:38 [sau cat era], nu? pune print cu party-ul tau [fara mine in tark] si atunci se va scoate suspendul tau si se va actiona mie si iuliei.

eu n-am vrut suspendul nimanui. si eu n-am nimic de demonstrat, e la alegerea mea daca pun preluarea sau nu [deoarece nu eu am facut plangerea].

imi pare rau ca ai luat suspend.. dupa ce ca suntem putini pe server, ne mai si postam.... eh..

Sanatate.

Link to comment
Share on other sites

salut.

eu am demonstrat ca ai plecat de pe tark intre printul tau cu tarku si printu cu stationarea mea, respectiv ks-ul lui iulia. Daca tu spui ca eu am parasit tarkul, nu te deranjeaza sa pui un print fara mine in tark dupa ora 3:38 [sau cat era], nu? pune print cu party-ul tau [fara mine in tark] si atunci se va scoate suspendul tau si se va actiona mie si iuliei.

eu n-am vrut suspendul nimanui. si eu n-am nimic de demonstrat, e la alegerea mea daca pun preluarea sau nu [deoarece nu eu am facut plangerea].

imi pare rau ca ai luat suspend.. dupa ce ca suntem putini pe server, ne mai si postam.... eh..

Sanatate.

Pai tu ai incercat sa ma dai afara din tarck fara ai o preluare si l-a sfarsit cand cica ai preluarea te ai dat lovit ca nu ai un print+ cand am revenit pe spot nu erai apoi ai revenit incercand sa iti continui preluare (si normal aici pozele puse de tine numai au nici un efect daca u parasesti spotu) si vazundu-ma pe mine acolo ai incercat sa ma dai afara fara o preluare a spotului( se vede in a 2 poza pusa de mine) si asta ma deranjat oricum nu ma supar ca iau ss ca imi prinde bn poate ma las si de el deoarece in joc sunt multe probleme cu privire la persoanele care joaca si cat si de stafful linkmania deci nu am ce pierde.

Sper ca adminul poate sa vada daca e asa ca ai plecat u dupa minutl 38 daca nu am sa imi savurez vacantza

Link to comment
Share on other sites

Tu ce nu intelegi? Nu mai aveai dreptul la spot o data ce l-ai parasit, puteai sa stai langa mine pana iti preluam party-ul [si nu puteai face nimic]. Nu ma poate obliga nimeni sa pun o preluare, pun ce print consider eu ca este necesar pentru a-mi demonstra nevinovatia. Si mi-am demonstrat-o. Pune print cu spot cu ora 03:37, demonstreaza ca ai fost inaintea mea acolo. Ce o mai imbarligam, stim amandoi ca tu n-ai print cu tark cu party-ul fara mine dupa revenirea ta pe tark ca sa se scoata suspendul tau si ca sa mi se activeze mie si iuliei..Nici nu inteleg de ce ai mai facut plangerea o data ce ai stiut clar ca ai parasit tarku... Sau ai vrut sa induci in eroare?

Imi cer scuze ca m-am implicat in reevaluarea ta, dar nu imbarliga, adu dovezi, nu vorbe. Salut.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...