Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

eddy_s69

Intrebare!

Recommended Posts

Am si eu o problema in legatura cu fenrirul meu! Are cineva idee de ce nu ii mai creste viata cand bag bless in el?Am bagat credca vreo 20 bless`uri in el si tot aceeasi viata are 218 :| :( ! O solutie? O rezolvare ceva? Mersi!

Link to comment
Share on other sites

E jocu buguit, probabil de aceea nici nu merge sa ii refaci viata.

Mai sunt si alte probleme cum ar fii de exemplu: pe unele spoturi (cum ar fii kanturu 3 spotul 2) e un complex potion cazut jos care nu dispare deloc, si cand vrei sa il iei de jos iti apare ca this item does not belong....

sau faptul ca la invazie apar 4 goldeni in loc de 5.... sau serv2 blocat cand dai la npc arata enspe mii de ore pana la next stage.

Cu siguranta un restart la server ar face ca lucruriile sa revina la normal.

Link to comment
Share on other sites

Nop imi apare undeva pe mijlocu ecranului ceva scris... si apoi dau ok si bafta nik....nu creste....

Buna. Tu cand bagi jwl-ul in fenrir, pe ce mapa il bagi?

Eu totdeauna bag in lorencia. Ai incercat lorencia?

E imposibil sa nu iti scrie colt stanga sus ceva. da-mi pm in joc. Si daca ai incredere, da-mi fenrirul sa incerc eu. Pm anohoolic sau Angel.

Link to comment
Share on other sites

Dap stiu e full serverul de bug`uri...referitor cu potion ala ce zicea pandaru...este si in tarkan si in altele bug de genu cu iteme pe jos si nu le poti lua :P,intr`o seara eram singur la invazie de +5 m-am plimbat fiecare coltz,nu am dat de niciun player...dar goldeni 0 :)),sau 1 era nu mai stiu.

Am rezolvat cu fenriru,l-am transferat pe alt caracter si am bagat din Lorencia bless in el si are viata full acuma :D! Mersi de help!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...