Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mave

[Rezolvat]kWai - spawn kill

Recommended Posts

Numele meu în joc: JaKeR

Numele EXACT celui pe care îl reclam: kWai

Screenshot-uri: http://img339.imageshack.us/img339/6606/samp017vq.png

Descriere a situa?iei: Venise kWai in spawn si l-am omorat , a mai venit iar dupa 3 min si i-am dat lama si practic s-a ofticat :)) pac vine si da cu molotov in spawn si tragea in mn. Mi-a luat bani care i-am lui lui si a fugit.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului: vicentzo,kidzeen,mihnea

Martori: Kun.Aguero , Don_Antonio , Turok

Link to comment
Share on other sites

u oricum nu ai treaba cu viata esti nebun =)))) vreau doar te rog sa imi spui unde e ballas pe minimap acolo ...... ahh ca eu am dat cu molotov langa 10 bottles si u ai fugit inapoi in spawn si ai murit acolo si faci post sa iau eu warn si u esti vanator asta e alta treaba man :((

moderatorul care o sa se uite pe plangerea asta ... te rog sa te uiti unde e ballas pe minimap .. se vede clar ca sunt afara din spawn ... dau cu molotov afara si asta fuge repede in spawn ca poate scapa de flacari si moare .... si hop pe forum repede

Link to comment
Share on other sites

Scutestema cu dastea. Ai venit in spawn ai dat 3 molotoave apoi ai fugit , avand putina viata am murit imediat. Nu mai minti ca ai dat langa 10 bootles cadaca te uiti pe minimap acolo nu e nimeni. Nu stii sa minti !

Link to comment
Share on other sites

scuteste-ma :)) asa se scrie cocosh :* ....

Nu am zis ca am dat molotov langa 10 bottles .. am zis ca am dat afara din spawn .. exact acolo unde e patratelul mov ... se poate observa ... u erai acolo langa mine .. am dat in tine molotov si pe urma ai fugit sa nu trag sa nu te omor .. dar erai "in flacari " :)) si tot ai murit .. asa ca numai minti man :*

Link to comment
Share on other sites

Ce martori tati ? ERA WAR LA 5 METRI DE SPAWNU VOSTRU =))">)))) 2 factiuni au fost martore, u nu esti sanatos ?Ce mai trebuie martori ? se vede clar ca toti eram stransi acolo langa spawn si pe minimap ... acolo era actiune ... tot u ai venit sa te plangi pe forum si tot u ai intrat in corzi =))) te blochezi in minciuni , nu asa se face tati.Daca vrei sa iau warn spune si u o minciuna buna pusa la punct sa te creada lumea te rog ....Propun sa ia un warn pentru vanator baiatul asta

LE: se vede clar ca apar si eu in chat ca scriu ceva.... nu se vedea daca eu eram afara din spawn pana in spawn la tine :))) deci te minti singur fratica ... te dai singur de gol

Link to comment
Share on other sites

Ce martori tati ? ERA WAR LA 5 METRI DE SPAWNU VOSTRU =))">)))) 2 factiuni au fost martore, u nu esti sanatos ?Ce mai trebuie martori ? se vede clar ca toti eram stransi acolo langa spawn si pe minimap ... acolo era actiune ... tot u ai venit sa te plangi pe forum si tot u ai intrat in corzi =))) te blochezi in minciuni , nu asa se face tati.Daca vrei sa iau warn spune si u o minciuna buna pusa la punct sa te creada lumea te rog ....Propun sa ia un warn pentru vanator baiatul asta

LE: se vede clar ca apar si eu in chat ca scriu ceva.... nu se vedea daca eu eram afara din spawn pana in spawn la tine :))) deci te minti singur fratica ... te dai singur de gol

Postez in calitate de martor kwai a venit in spawn grove sa vorbeasca cu Turok cred si jaker a venit si ia dat lama, asta sa intamplat de 2 ori. Dupa aceea a venit kwai in spawn si a dat molotov sa ne omoare pe toti....

Link to comment
Share on other sites

Este adevarat ca kWai a venit in spawn sa vorbeasca cu mine,dar eu in acel moment eram pe forum..si din cate am vazut striga pe /s sa nu fie omorat de ceilalti membrii din Grove dar a fost omorat de 2-3 ori...si mi-a trimis msj ca arunca cu molotov dupa ei si ca-i omoara.... e tot ce pot spune. Altceva mai mult de-atat nu stiu.

Link to comment
Share on other sites

Da a venit la Turok , el fiind AFK , i-am dat lama , dupa 2 min vine iar , fara sa zica sa-l las ca are trb cu Turok , nu am avut de unde sa stiu ce treaba au ei... si i-am dat iar lama , apoi a zis cv de genu " gata vin sa va omor " si a aparut cu Molotov si a inceput sa dea , tot ce zici tu sunt minciuni , nu ai dat cu molotov in afara spawnului. Eu nu mint , stiu ce-am vazut , nush dc nu am facut poza cand ai aruncat cu molotov.

Da DRG este adevarat. El fiind rival nu e normal sa-l omor? Nu l-am vanat sau ceva ... pur si simplu l-am omorat ca fiind rival , nu il cunosc nu ma cunoastea nu am avut nicio antecedenta cu el sa il vanez sau ceva... ramane la decizia ta.

Sa stii ca daca eu ma duceam in spawn Ballas sau un alt spawn de factiune ( gang rival ) nu cred ca se uita la mn.

# Mai pe scurt a venit in spawn la noi l-am omorat , a venit iar , iar l-am omorat , a 3 oara a venti si m-a omorat el . A si daca el mi-a dat molotov langa 10 botles adik pe POD acolo unde apar pe map , pana in spawn fugind crezi ca nu muream ? sau crezi ca flacarile alea tin si daca mergi pe jos pana in LV? sa fim seriosi ...

Link to comment
Share on other sites

Pentru simplu fapt ca sunt prieten cu turok de cand u nici nu stiai de samp cred ca am dreptul sa vin in spawn sa il intreb ceva fara sa ma atace unul ca tine :) ..... Stii ce mi se pare ciudat ? :)) tot u faci pe smecherul ca ma omori in spawn cu lama si dastea ... oki o data inteleg , am venit si a doua oara .... la fel ai facut ( u mare smecher mafiot :)) ) si cand am venit cu tupeu si eu , v-ati dat drumul in pantaloni si ati venit repede pe forum cu mii de plangeri si de scuze :)))) asta insemnati voi defapt ... miniciuni , plangeri intr-un cuvant jalnici :*

Am dat molotov langa pod si u imediat ai luat-o la fuga in spawn lasa cardeala ca se stingeai flacarile ca nush ce :))) asta e vrajeala de 2 bani .

Ruller , nu inteleg de ce atata ancheta ... se vede clar si poza si plangerea ca asta nu stie sa lege 2 minciuni intre ele :))) nu inteleg ce faceti ...

Link to comment
Share on other sites

1) Scrie macar corect nu am inteles nimic din ce-ai spus.

2) Ramane la decizia lui DRG , nu am nimic cu tn si in plus dc as fugi in spawn? ca iei tu prison si warn sau ce iei , cu ce ma incalzeste pe mn , faptul ca ai venit si mi-ai dat molotov in spawn , e alta trb frate , dc? te-ai ofticat ca te-am omorat. Eu nu am dc sa mint , iar tu da , fiindca tu esti aici acuzatul , si stii 100 % ca ai dat cu molotv , dar nu vrei sa recunosti , nha acum ce sa-ti fac daca doar stii sa minti. Ramane la decizia lui DRG !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...