Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Don Antoniooo

[Rezolvat]kwai-spawn kil

Recommended Posts

Numele meu în joc: Don_Antonio

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Kwai

Screenshot-uri: u3I1F.jpg

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): eram in spawn si au venit balasi peste noi si am tras in ei si vad ca sunt atacat de kwai

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): vicentzo,kidzeen,mihnea

Martori: Turok

Link to comment
Share on other sites

Eram in baza , eu fiind grove , Si vine kWai cu inca cativa ballasi si ne omoara in Spawn :| Au aruncat si cu molotov . Sa tii minte baiatule , daca ai fost lider 1 data nu trebuie sa suferi mereu ! Pwp Pa , M-am bagat ca martor in aceasta plangere .

Link to comment
Share on other sites

Eram in baza , eu fiind grove , Si vine kWai cu inca cativa ballasi si ne omoara in Spawn :| Au aruncat si cu molotov . Sa tii minte baiatule , daca ai fost lider 1 data nu trebuie sa suferi mereu ! Pwp Pa , M-am bagat ca martor in aceasta plangere .

Salut !!! u te-ai bagat ca martor dar nu stie nimeni cine esti :))))))) Baiatule , cine esti defapt nu te cunoaste nimeni :))) si va rog frumos sa numai va strangeti toti verzulii intre voi ca va luati bataie mereu de la ballas si hop pe forum poate asa nu o sa va mai luati =)))) te-am omorat afara din spawn minciunica :* si pentru martoru asta ... nici nu stiu ce sa zic , nu cred ca are treaba cu viata ....

Link to comment
Share on other sites

Ce e cu poza asta fratica =))))))))))))))) ? eu te-am omorat langa 10 bottles :))))))) ce ai ?

ahhh faci dastea urate de vanator ah =))) ? faci poza dupa ce mori si dastea =))))

poza lui arata ca sunteti in baza grove...

o dovada pentru cele spuse de tine mai sus?

Link to comment
Share on other sites

Pentru simplul fapt ca intru o data pe saptamana si omor 5 rivali , nu fac poza la oricare kill pentru oricare incepator ca cine stie cine imi face mie plangere :-j sa fie la el acolo ... dami un warn sa se simta pustiulica asta bine si aia e , toti suntem multumiti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...