Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Paul

[Rezolvat]Katalyn - Deranjare event / Limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc: Paul

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Katalyn

Screenshot-uri: , ,

Limbaj: - Aici a pierdut la cursa iar organizatorul m-a rugat sa il omor,deoarece se tot baga cu masina si deranja buna desfasurare a event-ului; ,

Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri): M-a omorat la event fara motiv.Inca nu erau facute echipele(Oliver stia ca vin la event,nu erau gata inscrierile).Limbajul se intelege din ss.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): Mihnea,Kidzeen.

Martori: Albano si restul de la event.

L.E: Am fost acolo inainte sa zica 'Stop inscrieri',am plecat pana la LVPD.Trebuia sa ii spui lui Oliver daca aveai vreo problema,nu sa ma omori.

Link to comment
Share on other sites

La eventul lui Oliver s-a dat stop cu 2-3 min inainte.Dc minti?El atunci facea echipele.

La cel de la aero LS FuNNky22 era organizator nu jalol.Cu jalol am facut 3 curse pt ca de 2 ori am castigat eu corect.iar el s-a ofticat la a 3-a cand a castigat ti-a dat tie /w sa ma omori.Nici macar nu am intrat cu masina in voi sa va deranjez,am venit acolo sa vorbesc cu funky.

Link to comment
Share on other sites

Katalyn,pot sa stiu cine esti tu sa hotarasti cine sta si cine pleaca ? Era eventul tau? Nu cred ..

Katalyn primeste warn pentru deranjarea eventului + mute 120 minute pentru limbaj ca sa te inveti ca orice cuvant cenzurat,ramane cenzurat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...