Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RydeR

[Rezolvat]Sayid-Bug Abuse

Recommended Posts

Numele meu în joc: RydeR

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Sayid

Screenshot-uri: album

screenshot(se vede clar,repair x2 )

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Pai tragem dupa el (cu m4) ii lua foc masina si tot dadea repair. Se vede in albumul facut de el

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau):Vicentzo(cred)

Martori:-

# Am auzit ca e campion la vanat dupa blueduhnill :)

Link to comment
Share on other sites

eu campion la vanat? ba tu ai probleme grave..tu judeci inainte sa faci un post? - ODATA CE TU TRAGI IN MINE FARA MOTIV E SI LOGIC CA AM VOIE SA-MI DAU REPAIR, vaii.. unde era rambo Hitmanu` .

Ti-am facut plangere la hitman si acum ma vanezi ? ofticatii sufera ba..fii cum trebuie sa fii si lasa ciuda asta, desteptul cedeaza primul, so.... repet te inseli amarnic in privinta mea, mai ales daca eu sunt vanator ma banez singur decat sa vanez copile..:)))

# Pana cand si aici nu-mi dadeai dreptate : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408640&st=550 , dar uite ca am mai acumulat cateva dovezi concludente .

Link to comment
Share on other sites

Trag aiurea in tine ? In nici un caz ,vii la mn in spawn si ma calci aiurea ce vroiai sa iti fac?.. normal ca am tras in tine. Cand tu iti lua foc masina dadeai repair intruna (e non-fp) :|

Si se vede din pozele tale cum aveai vehicul hp 1000 si cand trageam ``` si lua foc pac repair

# DRG- am gresit eu,non-fp vroiam sa zic

@ imi cer scz (am scris la nervi)

Link to comment
Share on other sites

ba omule :))), ai tras FARA MOTIV, nu incerca sa te mai scoti atat, ce intelegi FARA MOTIV? ca te-am calcat fara sa vreau , tu ai tras in mine fara motiv, era logic sa-mi dau repair, nu stau sa vin sin SF pana in LS pentru tine, nu mai posta aici, asteapta raspunsul lui cRs.

Link to comment
Share on other sites

Trag aiurea in tine ? In nici un caz ,vii la mn in spawn si ma calci aiurea ce vroiai sa iti fac?.. normal ca am tras in tine. Cand tu iti lua foc masina dadeai repair intruna (e non-fp) :|

Si se vede din pozele tale cum aveai vehicul hp 1000 si cand trageam ``` si lua foc pac repair

# DRG- am gresit eu,non-fp vroiam sa zic

@ imi cer scz (am scris la nervi)

Aici trebuie sa aduci dovezi pentru fiecare acuzatie ...

O poza cand te calca?

Din pozele tale vad dar ca tragi in el si el isi da repair de 2ori .

Link to comment
Share on other sites

DRG daca nu ti-ai dat seama el mi-a facut plangere cu pozele mele pe care l-am raportat la "reclamatii Agentia Hitman":))), uita-te jos la nick, so...no comm :bananadance2: , ma face pe mine vanator dar el e..am ajuns sa mintim in halu' asta ma?!

Link to comment
Share on other sites

Postez in continuare pentru ca minti cu nerusinare, hai ma pe bune ?? Te-am calcat pentru ca ai vrut sa-i furi Jester-ul acelui player, nu te-am calcat cum spui tu de 2-3 ori,te-am calcat o singura data cand ai vrut sa-i furi masina, nu aveam nici o tangenta cu tine, dupa ai stat cateva secunde, ti-ai luat arme presupun, te-ai urcat pe acoperis si ai inceput sa tragi in mine, ce fel de om esti tu? cum te stie kidzeen pe tine? cred ca are incredere in tine pentru ca ai destula vechime in factiune,dar orice greseala se plateste, adumi dovezi concludente la ce ai spus tu si eu ma banez permanent, sper sa fie o decizie corecta si nu doar pe ochi frumosi :o3

# Am martor acel player in caz de ceva.

# DRG-nu am poze cand ma calca cu masina,dar uite aici cum spune el cu gura lui ca ma calcat ca cica `as fi vrut sai fur jester`u acelui player `.

Link to comment
Share on other sites

te-am calcat o data omule , O DATA !!! si am spus ca atunci cand te-am calcat nu a fost cu intentie pentru ca ma jucam cu sultanul meu si am intrat in tine, eu fiind langa player-ul cu jester, tu chiar minti cu nerusinare si incerci sa te scoti dar nu merge asa+ ca mi-ai facut plangere cu pozele mele, omg..

Link to comment
Share on other sites

Am facut post cu ss facute de tine ca sa se vada in ce stare era masina inainte de repair ,si cum iti dadeai repair.

De acum inainte o sa pun super glue pe tasta F8 sa fiu sigur ca nu scap nici o dovada,asta e ... nu am crezut ca esti chiar asa sensibil sai mi faci plangere si de aceea nu am facut poze.Sa zicem ca de data asta nu am avut suficiente dovezi.

@ daca e nevoie am un ss doar cum se vede ca si`a dat repair..

Link to comment
Share on other sites

3. Plângerea poate fi facuta doar de catre persoana care a efectuat screenshoturile. Plângerile facute cu screenshoturi provenite de la alti jucatori nu se admit si vor fi sanctionate cu suspendarea drepturilor de postare pe o perioada de timp.

• Catalin • - disable posting 24 de ore.

sayid primeste prison pentru acel abuz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...