Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

molotow

[Rezolvat]Michael-Spawn Kill

Recommended Posts

Numele meu în joc: Hack3r

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Michael

Screenshot-uri: http://img207.imageshack.us/img207/664/samp0124.pnghttp://img171.imageshack.us/img171/5772/samp0144.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Ma plimbam cu masina prin ls indreptandu-ma catre spawn. Aproape de spawn se tine dupa mine ballasu(michael) si 2 sfr(mitica,celuilailt n-am apucat sa-i vad numele).Au venit dupa mine in spawn si trageau toti dupa mine.Inteleg ca au concursuri in cadrul factiunii dar nici sa faci kill in spawn de dragul concursului.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Nu m-am uitat.

Martori:

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

In prima poza a mea se vede clar cum te duelai cu mine , iar SFR erau in spatele meu , nu trageau !

Link to comment
Share on other sites

salut. deci uite cum a fost : am venit frumos in spawn la tine, fara sa trag. la un moment dat a aparut si Michael. Am iesit frumos din spawn si tu ai venit dupa noi si ai inceput sa tragi. Noi ne-am intors si am ripostat, chiar daca ai inceput sa fugi inapoi in spawn. In concluzie: ai fugit dintr-o zona de conflict si ai facut si post => vanatoare. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

In legatura cu postul tau de mai sus molotow , nu te-am pus noi sa fugi in spawn , ce daca erai atacat de mai multi , incercai sa te lupti , nu fugi in spawn , si mai faci si post ! :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Nu este nici o misiune , uite-te la concursuri ballas ;) ! :tiphat:

TE-AI DUELAT CU MINE , AI FUGIT IN SPAWN , ASTA E TOT , SA FIE IN BAFTA TA ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...