Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sexezSTAR

Season 3 ?

  

8 members have voted

  1. 1. Ce ati dori pentru viitorul serverului linkmania ?

    • Reset database + season 3
      6
    • Season 3 dar sa ramana caracterele cu rr
      2
    • Sa ramanem la season 2
      0


Recommended Posts

Eu unul m'am plictisit de acelasi season 2 de nustiu cati ani , tot plictiseala aia doar xp toata ziua nimic nou. Propun sa se bage s3 , aripi lvl 3 , summoner, questuri mape noi , o sa fie serverul full , o sa revina playerii vechi si multi altii noi. Ce ziceti ? Astept propuneri cum am putea sa ajutam sa se schimbe in s3.

Link to comment
Share on other sites

Eu unul m'am plictisit de acelasi season 2 de nustiu cati ani , tot plictiseala aia doar xp toata ziua nimic nou. Propun sa se bage s3 , aripi lvl 3 , summoner, questuri mape noi , o sa fie serverul full , o sa revina playerii vechi si multi altii noi. Ce ziceti ? Astept propuneri cum am putea sa ajutam sa se schimbe in s3.

RR DB+ Seson3.

Eu una m-am plictisit de acest seson. Vreau ceva nou, precum cred ca si restul playerilor. :)

Oare se va pune in aplicare? (retorica)

Link to comment
Share on other sites

Reset database + season 3

cu toate ca nici nu ma gandesc ca se va face asa ceva am votat...dar sunt 100% sigur ca e o sugestie in zadar.

nu au echipamentul necesar + ca cn sa se ocupe de srv? Daca se baga si se lasa de izbeliste ca acum ....e nul.

Ne agitam degeaba...am mai zis undeva si mai zic iar....decat sa isi bata joc de noi mai bn il inchid de tot :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...