Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AngeL

Limbaj [BATOSAI]

Recommended Posts

Buna seara. Nici acum n-aveti motive sa dati suspend pe caracterul principal? Deci va rog frumos sa acordati suspend caracterului celui mai mare care apare pe IP-ul a lui BATOSAI/[bATOSAI]. Caractere secundare poate sa faca cate doreste. Acesta plangere are legatura cu acesta plangere: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=445805

Cred ca deduceti si dumneavoastra ca Teen intra pe caractere secundare sa ma injure. Deaceea cer sa se verifice si sa se acorde suspend pe caracterul de drept. Multumesc frumos de intelegere.

UfA7U.jpg

Cu respect AnaMaria.

@Pipilica se face la Wc si intr-un cadru intim, nu in public, nu suntem pe tarla.

Link to comment
Share on other sites

Guest -NasPudrat-

Buna seara. Nici acum n-aveti motive sa dati suspend pe caracterul principal? Deci va rog frumos sa acordati suspend caracterului celui mai mare care apare pe IP-ul a lui BATOSAI/[bATOSAI]. Caractere secundare poate sa faca cate doreste. Acesta plangere are legatura cu acesta plangere: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=445805

Cred ca deduceti si dumneavoastra ca Teen intra pe caractere secundare sa ma injure. Deaceea cer sa se verifice si sa se acorde suspend pe caracterul de drept. Multumesc frumos de intelegere.

UfA7U.jpg

Cu respect AnaMaria.

@Pipilica se face la Wc si intr-un cadru intim, nu in public, nu suntem pe tarla.

Si daca nu e Teen ce faci ? De ce aduci acuzatii la adresa mea . Paranoia este o boala psihica ,calmeaza`te oricum nu se va da suspend pe caracterul principal indiferent cine ar fi . Numai sta cu mine`n gura non-stop , o sa ma micsorez la cat stati cu mine`n gura . Intelegti odata ca joc de distractie nu sa injur sau sa dau pk , d.c ,etc. :)

permanent

Link to comment
Share on other sites

Nu miza ca nu se vor face verificari. Astept verificarile.. N-am nici o treaba cu nici un jucator.

Si hai sa nu facem free-chat pe-aici. Daca n-ai nimic de ascuns, n-ai de ce sa te temi. O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest -NasPudrat-

Nu miza ca nu se vor face verificari. Astept verificarile.. N-am nici o treaba cu nici un jucator.

Si hai sa nu facem free-chat pe-aici. Daca n-ai nimic de ascuns, n-ai de ce sa te temi. O seara buna.

Nu stiu excat daca se acorda suspend pt. acuzatii nefondate si in cazul playerilor , as fi pe jumatate implinit daca ai lua un suspend ,sa incetezi sa plangi p`aici si sa inventezi tot felul de caractere ,sa injuri dupa ele si sa dai vina pe mine ,sau pe oricine te / va injura ,dai vina pe mn.,ai un caracter infect ,ultima oara cand am vb.ai spus ca vrei pace si eu te`am aprobat,nu inteleg de ce faci pe nebuna ,what ever ,ma retrag ,vad ca n-am cu cine . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

WopXy.jpg

wjMI7.jpg

TGgn0.jpg

YvlLa.jpg

AkLMe.jpg

UUzFL.jpg

Vrobele de genu acesta nu ma mai ating. Vin de la un om [daca il pot numi om] care nu stie unde exista o limita.

Sper ca acum aveti suficiente dovezi sa aplicati suspend pentru nesimtire pe caracterul principal sau cel putin suspend 99 pe BATOSAI. O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...