Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest -NasPudrat-

Pk spot

Recommended Posts

Guest -NasPudrat-

In poza ta cu spotul mai apare un caracter. Alta poza cu spotul ai ?

Daca de exemplu` vine cineva pe spot si stationeaza aiurea s-ar incadra la nesimtire ,sau artrebui sa se pedepseasca stationarea peste tot . Nu stiu ce sa spun , doar ca regulamentul este cam prost gandit ,cel putin din pc.acesta de vedere. Daca plangerea nu este valida retrag .

Link to comment
Share on other sites

o plangere postata de aiurea duce la sanctionarea cu nefondata

20. Plangeri nefondate.

Cand faceti o plangere impotriva unui jucator, asigurati-va ca dovezile pe care le aveti sunt conforme cu regulamentul si/sau ghidul de postare si ca plangerea este apta sa duca la suspendarea respectivului caracter.

Orice plangere care nu respecta regulamentul/ghidul de postare sau care, chiar respectandu-le, se va dovedi ca fiind nefondata, va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc, dupa cum urmeaza:

- prima abatere - suspend de minim 5 zile

- a doua abatere - suspend de minim 10 zile

- a treia abatere - suspend de minim 30 de zile

- a patra abatere - suspend de minim 60 de zile

- a cincea abatere - suspend de minim 98 de zile

Link to comment
Share on other sites

Guest -NasPudrat-

o plangere postata de aiurea duce la sanctionarea cu nefondata

Eu zic sa numai faci pe modelatoru`,pt.inceput joaca frumos ,daca tie iti place ce ai facut esti pe coate ,noi stim bine nesimtirea si tupeul fantastic care l-ai avut ,abia acum a plecat dupa spot .

Link to comment
Share on other sites

copile nesimtirea e la tn....cand o faci u pe viteazu e bn...cand iti dau eu peste nas e nesimtire? Nu tata joc conform regulamentului. U parasesti spotu eu am chef sa ma distrez sa iti dau pk cand vreau cu ce vreau

hai ca pe chat erai bazat ca stii regulamentu ...acu numai esti?

nu accept retragerea

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...