Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest -NasPudrat-

Limbaj

Recommended Posts

Sunteti penibili acvila. Pot sa mai traiesc 10 vieti ca nu o sa ajung sa vorbesc in asemenea hal.

Dar ati reusit felicitari. M-am plictisit de nesimtirea voastra.

M-am retras sper sa aveti mai multa bafta in viata reala.

Link to comment
Share on other sites

Guest -NasPudrat-

Sunteti penibili acvila. Pot sa mai traiesc 10 vieti ca nu o sa ajung sa vorbesc in asemenea hal.

Dar ati reusit felicitari. M-am plictisit de nesimtirea voastra.

M-am retras sper sa aveti mai multa bafta in viata reala.

Dodi,daca vin sa preiau asta nu inseamna ca plang sau ca trebuie sa zici ceva de familie,nu ma asteptam din partea ta . Despre ce nesimtire e vorba ca nu inteleg ,nu vezi ca vi aici fara sa zici nimic clar ,doar de spam si de on esti bun . O seara frumoasa.

@Hahol : :violent: esti ca O.B-ul de cea mai mare marime,ce reply genial ai lasat ,uneori ma speriati cand va vad asa " inteligenti " , voi imi dati curaj cand va vad in halu` asta si nu pot decat sa va multumesc.Bine pa

Link to comment
Share on other sites

Sunteti penibili acvila. Pot sa mai traiesc 10 vieti ca nu o sa ajung sa vorbesc in asemenea hal.

Dar ati reusit felicitari. M-am plictisit de nesimtirea voastra.

M-am retras sper sa aveti mai multa bafta in viata reala.

Dodi,daca vin sa preiau asta nu inseamna ca plang sau ca trebuie sa zici ceva de familie,nu ma asteptam din partea ta . Despre ce nesimtire e vorba ca nu inteleg ,nu vezi ca vi aici fara sa zici nimic clar ,doar de spam si de on esti bun . O seara frumoasa.

@Hahol : :violent: esti ca O.B-ul de cea mai mare marime,ce reply genial ai lasat ,uneori ma speriati cand va vad asa " inteligenti " , voi imi dati curaj cand va vad in halu` asta si nu pot decat sa va multumesc.Bine pa

ai de cind sa sugi o ceapa sa devii sef mai mare ma cuc?)) pastreaza tigane vorba ta de 2 lei, ca tii bag si pe aia pe nara sa poti rasufla prin alta parte, desi pe akolo demult rasufli, nu te-au lasat baietii sa pleci fata mare))))

inteligenta pe care o arati adita, la gradinita si akolo ramai fara dinti tigane)))

Link to comment
Share on other sites

Guest -NasPudrat-

Explica-mi si mie ceva:

1. "Teen : taci acolo date dreaq de travestit"

2. "Teen : si nici cu debili"

3. Teen : fara parinti bai infectule"

Tie ti se pare un limbaj normal ?

Vorbeam cu TheBestBK /SM / Daniela ,eu am facut plangere la Dodi , ma iei ,ma injuri pe mine dar familia o lasi in pace ,gandim la fel sau nu vrei sa dai ss,e simplu`,poti spune ca nu acorzi ss ,nu sa cauti fel si fel de motive . Si daca o sa spui ca a fost provocare ,nimic nu provoaca sa zici de parinti,mie unu mi se pare imatur,acum ramane la aprecierea ta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...