Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Supreme

K1lee - Non-FP

Recommended Posts

Numele meu în joc: Supreme

Numele EXACT celui pe care îl reclam: K1lee

Screenshot-uri: 1 2

Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): L-am oprit pentru control si a dat /q.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): cRs, Mihnea, Andreea

Martori: Bedezeu, Skybrax

Link to comment
Share on other sites

Voi nu stiti unde va fuge suspectul?

Voi nu stiti sa va uitati in lista cu playeri?

Puteati sa dati wanted si gata, voi verifica spusele lui K1lee, cum ca el nu ar fi dat /q, dupa un UPDATE la log-uri.

Postati doar daca mai aduceti dovezi concrete, in rest, nu vad ce sens are post-ul vostru dupa al meu.

Se va reveni cu o decizie.

Link to comment
Share on other sites

Explica de ce ai alt id dupa 3 minute daca ai reusit sa fugi cu NRG?

In plus, ai recunoscut prin discutia cu mine ca ai dat /q.

OPnPm.png

Cred ca ar trebui sa-i fie rusine cuiva ca stie doar sa minta. (:

Edit: Daca tot ai cazut in apa :))), de ce intreaba Bedezeu daca a facut cineva poze? LRwv2.png

Si stiu ce o sa spui, ca ne-am inteles noi sa facem o inscenare, asa-i? :)

Am facut SS sa ti se vada ID-ul. :*

Link to comment
Share on other sites

Doar nu era sa ma cert cu tine, nu vezi ca mereu iti dadeam dreptate ? De aia am si zis " np " :)

Puteai sa dai /w K1lee sau un /find K1lee, sa vezi daca mai sunt on, nu direct sa imi sari in cap :)

# Am alt ID pt. ca am picat cu nrg-ul in apa si doar nu era sa innot si sa alerg de nebun.

## Oricum, se vede ca iti plac reclamatiile daca ai facut SS la ce am discutat :)

### Oare de ce ? Ca sunteti cu capul in alta treaba.

#### Eu nici macar nu aveam wanted asa ca nu inteleg cum poti tu sa dovedesti ca eu as fi dat /q cand tu ai zis "control" , as fi putut da /q dupa ce am zis " Ce vrei ba ? " Si caracterul mai ramane 2 sec din cauza deelayului. Sunt multe variante nefondate.

Da ma da, tu esti creier curat, n-am ce sa zic, congrats :)) Ai gandit totul inainte de intamplare nu ? Ai stiut ce o sa se intample, np Nostradamus Jr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...